TOPlist

Chystá se revoluce? Samsung v létě vydá Galaxy Watch, které leckoho překvapí

Samsung Galaxy Watch X
  • V červenci proběhne prezentace Galaxy Unpacked, Samsung během ní představí nové produkty
  • Kromě skládacích telefonů a chytrého prstenu se odhalí i nové chytré hodinky
  • Nejlepší z nich prý ponesou název Samsung Galaxy Watch X a nabídnou super lákadla

Letos v létě Samsung přinese nejedno překvapení. Kromě chytrého prstenu Galaxy Ring vyhlížíme například novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch, která tentokrát zahrne špičkový model pro nejnáročnější uživatele. Konkurovat bude Applu a jeho mimořádně prémiovým Watch Ultra – nabídne tedy lepší výbavu, ale pochopitelně i vyšší cenovku. Teď se o něm dozvídáme zajímavé detaily.

Vrcholný model letošní řady Galaxy Watch byl dosud označován jako Galaxy Watch 7 Ultra. Prezentoval jej tak i insider Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks), jenž nedávno ve spolupráci s portálem Smartrprix zveřejnil jeho rendery. Ty prozradily, že budeme mít tu čest s poměrně odvážným a na pohled robustním designem, které mnohé nadchnul, ale jiné odradil.

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra render

Podle řeckého serveru TechManiacs však bude leccos jinak. Hodinky prý ponesou jméno Samsung Galaxy Watch X, což při asociaci s iPhonem X vyvolává otázku, zda jen tak náhodou nepůjde o revoluční produkt. My bychom něco přelomového na trhu s chytrými hodinkami rádi viděli, takže jen do toho, Samsungu.

Portál TechManiacs dále naznačuje, že hodinky budou díky své vodotěsnosti do 100 metrů ideální i pro potápěče. Jedním z dalších důležitých lákadel má být i značně prodloužená výdrž, jež údajně dosáhne až 100hodinového milníku. Tím značně překonají Apple Watch Ultra 2 (36 hodin běžného používání, 72 hodin v režimu úspory energie).

Samsung Galaxy Watch X

Hodinky Samsung Galaxy Watch X se spolu s dalšími produkty představí během letní prezentace Unpacked, která údajně proběhne až 24. července (dříve se zmiňovalo datum 10. července).

Uvítáte Samsung Galaxy Watch X jako konkurenta Apple Watch Ultra?

Zdroj: TechManiacs

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)