Kde dnes sledovat online představení telefonů Samsung Galaxy S21?

online představení Samsung Galaxy S21

Korejská společnost Samsung dnes v rámci online prezentace představí nové vlajkové telefony z řady S. Nejen novináři mohou přenos sledovat na několika kanálech. Nejjednodušší způsob je přes oficiální YouTube kanál Samsungu. Live vysílání na něm bude zahájeno 14. ledna v 16:00. Během tohoto online streamu bychom se měli dočkat primárně představení tří telefonů Samsung Galaxy S21. Jistě ale dojde i na další příslušenství v čele s novými bezdrátovými sluchátky.

O Samsung novinky budeme soutěžit!

V rámci představení nových produktů pořádá Svět Androida a Samsung soutěž o celkem pět cen, mezi kterými budou právě oznámené novinky. Neváhejte a zapojte se!

Galaxy Unpacked January 2021: Livestream

Galaxy Unpacked January 2021: Livestream

Co jsme zatím o mobilech Samsung Galaxy S21 psali?

Po loňském numerickém skoku na číslovku 20 hodlá Samsung pokračovat v tomto řádu. Stejně jako před rokem bychom se měli v první vlně také dočkat tří různých modelů. Půjde o Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra. Poslední jmenovaný bude pochopitelně nejdražší, největší a nejvýkonnější.

Budete s námi sledovat online představení řady Samsung Galaxy S21?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)