Známe barvy Samsung mobilů série Galaxy S21. Co říkáte na tu hnědou?

Samsung Galaxy S21 barvy

Od oficiálního představení nových vlajkových Samsung telefonů z řady Galaxy S21 nás už dělí pouhé hodiny. Není proto divu, že se stupňuje intenzita různých úniků a spekulací. Jednou z posledních zajímavých novinek je zveřejnění grafických propagačních materiálů, kde jsou odhaleny všechny varianty této série. Po stránce tvarů či rozměrů nových mobilů už ani nemají jak překvapit, ale přece jen jednu novou věc ukazují. Uniklé snímky odhalují barvy telefonů Samsung Galaxy S21.

U nejvyššího modelu S21 Ultra bychom se měli dočkat pěti odstínů, přičemž minimálně jeden z nich je dost odvážný. Zatímco vloni vyrukoval mobil Galaxy S20 Ultra pouze s černou, šedou a bílou, letos má být nabídka o dost pestřejší. K černé a stříbrné se podle všeho přidá šedá, modrá a hlavně hnědá. Ne, nikoli ta bronzová, kterou přivedla nejnovější řada Note, ale skutečně hnědá.

Slabší a levnější modely Samsung Galaxy S21+ a S21 už tolik nepřekvapí, nicméně minimálně u Plus varianty se také jedné nové barvy dočkáme. A půjde právě o ikonickou bronzovou, kterou korejská značka rozčeřila designové vody vloni na podzim.

Chtěli byste telefon v hnědé barvě?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)