Nezastavitelný Samsung! Android 14 s One UI 6 míří do dalšího oblíbeného mobilu

galaxy s21 fe android 14
  • Samsung šíří aktualizaci na Android 14 pro velké množství telefonů
  • Nyní se dočkal i loňský Galaxy S21 FE
  • Kromě nového systému mohou uživatelé počítat i s listopadovými záplatami

Včera dorazil Android 14 s One UI 6 na telefony Galaxy A52s a Galaxy A33 a nyní míří také do loňského Galaxy S21 FE. Ten byl spuštěn s Androidem 12 a vzhledem k faktu, že se jihokorejská firma zavázala ke třem hlavním aktualizacím systému, se můžeme příští rok těšit i na Android 15.

Samsung Galaxy S21 FE 5G (SM-G990B)

Kde koupit:

Cena od: 10 490 Kč

Nový update, který mimochodem zahrnuje i listopadové bezpečnostní záplaty se v tuto chvíli šíří v USA, konkrétně u modelů, které byly zakoupeny u operátora Verizon. Má označení G990USQU9FWK5 a G990U2SQU7FWK5, v Evropě zatím bohužel nebyla spatřena, ale to je pravděpodobně otázkou několika dní. Uživatelé se tedy mohou těšit na mírné vylepšení vzhledu, ale také chodu systému, animací, přepracované ovládací centrum a spoustu dalších novinek.

Samsung Galaxy S21 FE je i na dnešní poměry velmi solidně vybaveným telefonem. Má 120Hz AMOLED displej, slušné foťáky, ale i stále výkonný Snapdragon 888. Pokud tento kousek máte, zkuste zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru, zda náhodou Android 14 nemáte dostupný ke stažení, případně prosím dejte vědět do komentářů.

Už jste na váš Samsung dostali aktualizaci na Android 14?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)