Rovio chystá další rozzuřené ptáky – Angry Birds Stella

stella_ico

Angry Birds od Rovia jsou jednou z nejúspěšnějších her pro mobilní telefony a tablety a během několika let se tento titul stal doslova fenoménem. Název další epizody populární hry se objevil na webu již dříve, takže Angry Birds Stella rozhodně není žádnou šokující novinkou. Dosud ale nebyly známy žádné další novinky, jako jsou například herní režimy a informace o postavách. Vývojářské studio Rovio nyní vrhlo trochu světla na některé detaily připravované hry, když zveřejnilo na svém oficiálním Twitter účtu a Facebooku několik snímků.

Hráči se mohou těšit na nové lokality, postavy, vybavení a dříve nedostupné postavy TelePods. Zelená prasata coby cíle “rozzuřených ptáků” ve hře samozřejmě zůstávají i nadále. Z vizuální stránky vypadá další pokračování velmi dobře – jasný obraz, poutavá grafika a animace byly vždy vlastnostmi, kterými Angry Birds přitáhli k obrazovkám telefonů a tabletů miliony hráčů z celého světa. Vydání této hry se uskuteční na podzim, ale přesné datum nebylo odhaleno. Ukazuje se také skutečnost, že to má být první hra z celé série připravovaných her Angry Birds Stella.

Zdroje: ChezaSite, Android Headlines, Facebook.

Myslíte si, že patříte mezi nejlepší hráče mobilních her? Pak zavítejte na pražskou Android RoadShow a vyhrajte hodnotné ceny. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome
Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

roc

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 40

Hry David Zmuda David Zmuda
2 min. uložit na později
pařba 3

Pařba na víkend III.

Hry Milan Menšík Milan Menšík
2 min. uložit na později

Komentáře (7)