Angry Birds Islands je nová hra v oblíbené sérii. Co nabízí zajímavého?

angry birds islands

Jste fanouškem naštvaných ptáků? Tak to vás určitě potěší, že se spustila nová hra v sérii Angry Birds Islands. Již brzy bude spuštěna globálně a bude ji tak moct hrát kdokoliv.

Angry Birds Islands připomíná Clash of Clans

Jednoduše řečeno, Angry Birds Islands je stavění města podobné tomu, jak známe z Clash of Clans. Je potřeba sbírat suroviny, například z rybaření, těžení, sekání dřeva, díky čemu pak budete moct stavět budovy a tvořit věci.

angry birds islands

Když zrovna nestavíte, tak posíláte naštvané ptačí bojovníky, aby zachránili malá prasata, která jsou zavřená v klecích. Důvodem, proč se prasata zachraňují je ten, že prasata se starají o stavění budov a sbírání surovin, aby tak ptáci nemuseli tuto práci dělat.

Jediné momentální mínus hry je v tom, že byla zatím spuštěna jen v Japonsku a na Tchaj-wanu. Nicméně spuštění ve zbytku světa by nemělo dlouho trvat. Takže pokud vás baví Angry Birds a hra Clash of Clans, již zanedlouho se budete moct pustit do této hry, která nabídne kombinaci obojího.

Angry Birds Islands
Angry Birds Islands

Jak se vám líbí nová hra ze série Angry Birds?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

pařba 3

Pařba na víkend III.

Hry Milan Menšík Milan Menšík
2 min. uložit na později

Komentáře (3)