Do Angry Birds 2 přiletěla velká aktualizace. Na co se můžete těšit?

Angry Birds 2

Čas se nezastaví, roční období se stále mění a s tím i Rovio přidává nový obsah do pokračování nejstahovanější hry na světě. Angry Birds 2 dostal mnoho nového, pojďme se podívat, co přesně.

Angry Birds 2 obdržel i dvě nové kampaně

Mezi hlavní taháky aktualizace patří dvě nové kampaně, které dohromady obsahují 80 nových úrovní a šest prasečích bossů. Oproti předchozím updatům kampaně nepatří ještě do podzimu, ale vrací se stále k létu. První oblast se jmenuje Hamazones a zavede hráče do džungle, druhá oblast se snaží imitovat slavnou brazilskou pláž Copacabana a jmenuje se Beachy Copacabacon.

Mezi další novinky patří i několik nových nepřátelských prasat, jako třeba Beamer Pig, který je vybaven gravitačním dělem. Pobaví i “prasečí věž”, což je nepřátelská jednotka sestavená ze tří prasat, které se budou snažit zastavit naštvanou ptačí kuličku, pokud poletí ve špatném úhlu.

Angry Birds 2 – Official Gameplay Trailer

Angry Birds 2 - Official Gameplay Trailer

Každodenní challenge má také nového nepřítele, je jím King Pig Panic. K dokončení bude potřeba splnit celkem pět speciálních úrovní. Ale máte na to pouze 30 minut, pokud to nestihnete, tak se o to můžete pokusit až další den.

A na konec, pokud patříte mezi ty, kteří se nepohrdnou na vzhledu postav, připravilo Rovio novou sadu kloboků, které po nasazení zvyšují poškození. Celkem tři nové kolekce jsou dostupné, a to zpátky do školy, pláž a piráti. Aktualizace už vyšla, takže můžete směle aktualizovat.

Hrajete Angry Birds 2, nebo se radši vracíte ke klasičtějšímu prvnímu dílu?

zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)