Clash of Clans – hit z iOS konečně dostupný v Google Play

clash_cover

Velmi povedená strategicko – akční hra od vývojářského studia SUPERCELL je od včerejška dostupná v Google Play. Za tu dobu už si ji stihlo stáhnout přes 100 tisíc lidí a těší se průměrnému hodnocení 4,8.

Princip hry je jednoduchý, ale chytlavý. Stanete se lídrem vesnice a jakožto lídr budete mít na starosti dovést váš kmen k prosperitě. Postupem času budete vesnici rozšiřovat a stávající budovy vylepšovat, aby produkovaly více surovin. Za suroviny poté můžete trénovat vojáky a změřit síly s okolními hráči. Princip se velmi podobá před časem uvedenému Total Conquestu od Gameloftu, o kterém jsme vás informovali. Troufám si tvrdit, že Clash of Clans je povedenější. Total Conquest totiž velmi často trápí technické potíže typu neodpovídajícího serveru a podobně.

Pro úplnost dodejme, že hra je dostupná zdarma a obsahuje mikrotransakce. Pokud ale nebudete chtít všechno hned, snadno se bez nich obejdete.

Clash of Clans – Available on Android

Clash of Clans - Available on Android

Clash of Clans
Clash of Clans

Zdroj: Google Play

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)