Angry Birds Fight! – logická hra s rozzuřenými ptáky nově v Google Play

Angry Birds Fight Titul

Vývojářské studio Rovio stojící za populárními Angry Birds se rozhodně nechystá nechat svůj nejúspěšnější herní titul zmizet v propadlišti dějin. Jak jinak si vysvětlit, že nově přichází již se čtrnáctou (!!) hrou, která nějakým způsobem souvisí právě z rozzuřenými ptáky? Vedle několika variací na původní Angry Birds v současnosti v Google Play nalezneme například závody Angry Birds Go!, RPG adventuru Angry Birds Epic, akční Angry Birds Transformers, logickou Angry Birds Bubble Shooter či hru na konstruktéry nejrůznějších dopravních prostředků Bad Piggies. Zmíněná novinka pak nese titul Angry Birds Fight!, a byť tomu název příliš nenasvědčuje, jedná se o puzzle logickou hru.

Angry Birds Fight

Angry Birds Fight! funguje na podobném principu jako mnoho dalších puzzle her v Google Play. Hlavním hráčovým úkolem zde je na daném herním poli spojovat stejné druhy ptáků dohromady, za což získá body. Zde však přichází mírná odlišnost od většiny her tohoto stylu v Google Play, hráč totiž za nasbírané body získá různé útoky, které využije v následovném souboji. Ten se může odehrávat buď v rámci příběhové linie mezi hráčem a počítačem ovládaným prasátkem, nebo v multiplayer režimu mezi dvěma rozzuřenými ptáky.

Angry Birds Fight! – Official Gameplay Trailer

Angry Birds Fight! – Official Gameplay Trailer

Hra Angry Birds Fight! za pouhé dva dny v Google Play zaznamenala více než milion stažení a z celkového počtu více než 35 tisíc hodnocení si zatím drží velmi slušnou průměrnou známku 4,4, což dokazuje, že zájem hráčů o tuto značku stále neutuchá. Pokud také patříte mezi příznivce Angry Birds, či si čas od času rádi zahrajete nějakou logickou puzzle hru, Angry Birds Fight! si můžete do svého telefonu či tabletu s Androidem stáhnout z Google Play.

Angry Birds Fight! RPG Puzzle
Angry Birds Fight! RPG Puzzle

Co na Angry Birds Fight! říkáte? Jste s tvorbou Rovia spokojeni, nebo by si podle vás měli dát od série Angry Birds na chvíli pokoj a zkusit něco jiného?

Zdroje: play.google.com, Phandroid.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (8)