První ukázka Ice Cream Sandwich!

ics-1

Jistě již mnozí z vás netrpělivě čekají na novou verzi Androidu, tedy Ice Cream Sandwich a na novinky, které s sebou nová verze přinese. My vám nyní přinášíme několik fotek telefonu Nexus S, na kterém běží právě zmiňovaný Ice Cream Sandwich. Jak na fotkách můžete vidět, změny nejsou velké a to ani přesto, že se očekává spojení linií vývoje Android systému pro tablety a telefony, tedy jeden systém pro obě platformy. Někteří z vás možná marně očekávali, že se bude vzhled systému ubírat víc do modra, jak tomu je u Honeycomb.

Mezi novinky v této verzi se zařadí například možnost pořizovat panoramatické fotky spojením několika za sebou pořízených fotografií. Dále pak nový vzhled Gmailu a samozřejmě se dočkáme i aplikací a widgetů, které jsou typické pro Honeycomb, tedy snad i možnosti změny velikosti widgetů přímo na ploše. Další novinky ohledně nového systému budou snad brzy následovat.

ics 1

ics 2

ics 3

ics 4

Google Nexus S v našem Android Katalogu

 

Zdroj: http://phandroid.com

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)