Jak vytvořit průhledný Galaxy S8? Výsledek stojí za to

pruhledny Samsung Galaxy S8

Nový vlajkový model od Samsungu sice na přední straně vypadá velmi dobře, zadní strana je ale poněkud nudná. Jedna možnost je použít ochranné pouzdro, anebo si vytvořit průhledný Galaxy S8. Video ukazuje, jak na to.

Průhledný Galaxy S8 není nic jednoduchého

Samozřejmě, že to není jen tak. Zack z YouTube kanálu JerryRigEverything nedávno rozebíral telefon Galaxy S8, když oddělával zadní kryt, zjistil, že se dá poměrně jednoduše oddělat barva a po chvíli práce zůstane kryt pěkně čirý. Průhledné kryty byly v oblibě před zhruba patnácti lety, jak přímo Zack ukázal na videu Gameboy. My si v redakci pamatujeme například telefon Nokia 3310, kde býval průhledný kryt velmi oblíbený.

Totally CLEAR Galaxy S8 – Worlds FIRST!!

Totally CLEAR Galaxy S8 - Worlds FIRST!!

Samotnou barvu ze zadního skla odstraníte pomocí ředidla, ještě předtím ale musíte zadní kryt oddělat a bezpečně odpojit fotoaparát se čtečkou otisků prstů. S tím samozřejmě přicházíte také o vodotěsnost telefonu a záruku. Na druhou stranu můžete mít unikátní Samsung Galaxy S8, se kterým budete vyčnívat.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Koupili byste si telefon s průhledným krytem?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek