Pro fotbalové fanoušky: oficiální aplikace UEFA Euro 2012

uefa_ico

Před blížícím se zahájením 14. Mistrovství Evropy ve fotbale 2012, které se bude konat v Polsku a na Ukrajině od 8. června do 1. července 2012, se UEFA (Unie evropských fotbalových asociací) spojila s operátorem Orange, aby připravili oficiální aplikaci pro mobilní telefony. UEFA Euro 2012 pro Android je k dispozici v Google Play, nabízí přehled nejnovějších zpráv, fotografie, sociální rozměr a statistiky.

Až šampionát začne, bude aplikace poskytovat aktuální výsledky (s volitelnými push notifikacemi významných událostí) a videa nejzajímavějších momentů ze zápasů. K dispozici je také sekce s doporučeními pro cestovatele do obou hostitelských zemí, což využijete, pokud uvažujete o fotbalovém výletu do Polska nebo na Ukrajinu.

Aplikace je pro evropské uživatele k dispozici zdarma a bude fungovat na telefonech se systémem Android 1.6 a vyšším.

PS: při pokusu o instalaci na telefon s českou SIM jsme bohužel narazili na hlášení “V zemi vašeho zařízení tuto položku nelze nainstalovat.” Vzhledem k tomu, že stejný problém hlásí i uživatelé z Německa, Irska a dalších evropských zemí se ale dá předpokládat, že dříve či později bude Official UEFA EURO 2012 app dostupná, případně můžete toto omezení obejít s pomocí programu Market Enabler.

Official UEFA EURO 2012 app
UEFA.com
Verze1.0 (4. 4. 2012)
Velikost3,9 MB
1.6+


Zdarma

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)