Menu

Pixel Launcher z Androidu 8 Oreo už můžete instalovat na většinu telefonů

Možná si ještě pamatujete, jak před několika měsíci přišel jeden šikovný vývojář na způsob, jak dostat Pixel Launcher se všemi funkcemi na většinu telefonů. Nyní je zpátky a přináší Pixel Launcher z Androidu 8 Oreo a opět je dostupný pro téměř každého.

Pixel Launcher z Androidu 8 přináší několik novinek

Vývojář s přezdívkou AmirZ schválně nechal Pixel Launcher ve stavu, jak jej zamýšlí Google, i proto ještě v červnu oznámil, že končí s aktualizacemi, protože je laucher stabilní a přidávání nových funkcí by jen zhoršilo stabilitu. Takže například možnost zvolit vlastní ikony, chybí a ani se na ni v brzké době nedostane. Slíbil ale, že nová aktualizace s novinkami přijde s verzí Androidu 8 Oreo.

A jak slíbil, tak i učinil. Před několika dny vyšla nová verze Pixel Launcher 2.0. Přináší několik novinek, které opět vylepší používání tohoto launcheru. Pojďme se na ně blíže podívat:

K instalaci této verze Pixel Launcheru je potřeba nejprve odinstalovat předešlé verze, jako třeba tu z Google Play, kde nefungují některé věci. V jiném případě se Launcher nenainstaluje,  aby správně fungovaly widgety počasí. Dále je potřeba zamířit na GitHub vývojáře a stáhnout APK soubor, poté už stačí launcher nainstalovat manuálně, jako každý jiný APK soubor. Žádný root nebo jiné úpravy nejsou potřeba.

Vyzkoušíte novou verzi Pixel Launcheru, nebo vám v něm něco chybí?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

LOPO888

28.8.2017 15:11

Nope… Stačí nova launcher. Zkusil jsem jej a není tam nic k nastavení a měl vcelku trhane animace.

mercenary

28.8.2017 18:47

Zkusil jsem, znám ale lepší – Next launcher, ZenUI,

Petr Charousek

28.8.2017 22:16

Nejde nainstalovat, když mám v LineageOS předinstalovaný Pixel Launcher, který pak nejde odebrat ani zakázat. Instalátor Launcher3 pak zahlásí chybu, že aplikaci nelze nainstalovat, protože je prý balíček poškozen. Ten ale poškozen být nemůže, stáhl se v pořádku. Tudíž zůstávám u svého dosavadního favorita, což je povedený Arrow Launcher.

Kreatura

29.8.2017 9:57

Byla jsem zvědavá. Stáhla jsem, v pohodě nainstalovala, udělila oprávnění a …. A nic. Ani bych nepoznala, že v tlf mám něco navíc.
Honor 4c, android 6

SeppWinkler

SeppWinkler 11

30.8.2017 13:21

Action Launcher má tieto veci a ešte kopu navyše.

RSS (komentáře k článku)