Pebble Time: Chytré hodinky se skvělou čitelností na slunci a výdrží míří do prodeje

pebble time

Možná si to dnes většina uživatelů chytrých hodinek ani neuvědomuje, ale za zrodem konceptu těchto zařízení, jak je známe dnes, stojí mimo jiné i společnost Pebble. Ta představila svůj první model hodinek jako projekt na Kickstarteru, kde se dočkal obrovské popularity a zájmu. První model Pebble se povedl, stejně tak pokračování Pebble Steel a s napětím vyhlížíme třetího nástupce Pebble Time. Ten se opět objevil na Kickstarteru a zaznamenal rekordní úspěch, o čemž jsme vás informovali. Dobrá zpráva přichází nyní především pro ty, kteří si hodinky Pebble Time předobjednali. První kousky by totiž měly putovat k uživatelům již 27. května, tedy příští týden.

Pebble Time

Pebble Time: Menu Organization

Pebble Time: Menu Organization

pebble time 2

Čím jsou vlastně Pebble Time výjimečné? Po vzoru předešlých modelů sází opět na displej s technologií e-ink, tentokrát ovšem s 64 barvami. Díky tomu je zajištěna skvělá čitelnost na slunci, což trápí mnoho konkurenčních modelů. Displej Pebble Time je ovšem stále nedotykový, ovládání tedy probíhá pomocí 3 tlačítek. Výjimečná je na poměry chytrých hodinek také výdrž, která by se měla blížit jednomu týdnu. Cena hodinek Pebble Time se pohybuje okolo 5000 Kč.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)