Chytré hodinky Pebble oficiálně v ČR. Co to znamená pro české uživatele?

pebble hodinky čr

Společnost Pebble bychom mohli chápat jako průkopníka chytrých hodinek v podobě, jak je známe dnes. Sony bylo sice první společností, která přinesla použitelný koncept, o skutečně chytrých a použitelných hodinkách se ale začalo mluvit až s příchodem Pebble SmartWatch. Kalifornský výrobce vstupuje nyní oficiálně na český trh díky společnosti Recall – co to znamená pro české zákazníky?

Společnost Pebble dorazila do tuzemska

Dostat se k hodinkám Pebble na českém trhu bylo možné, přesto oficiální zastoupení dosud chybělo, kvůli čemuž se čekání českých zákazníků na nové modely prodloužilo. Změní se tato situace? Doufáme, že ano, i když v nabídce českého zastoupení nejnovější model Pebble Time Round stále chybí. Měl by však dorazit ještě v prvním čtvrtletí letošního roku.

pebble - dostupnost

Ceny modelů hodinek na českém trhu

Díky oficiálnímu distributorovi se chytré hodinky této společnosti dostaly již nyní do větších obchodů a čeští zákazníci si je mohou bez problémů zakoupit. Podle slov českého zastoupení se budou hodinky Pebble postupně dostávat i k dalším prodejcům.

Společnost Recall nasadila doporučené ceny, které jsou následující:

  • Classic – 3 690 Kč
  • Time – 7 490 Kč
  • Time Steel – 8 990 Kč

Již nyní lze ale na našem trhu najít ceny nižší. Nejen my v redakci se těšíme, až se do našich končin dostane nejnovější model. Jeho recenzi vám přineseme jako jedni z prvních.

zdroj: TK

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)