OnePlus si napravuje reputaci: Slibují velké novinky, máme jejich seznam

seznam novinek oneplus

Společnost OnePlus měla za svou krátkou existenci již poměrně hodně problémových situací. A to ať už se to týkalo bezpečnostních problémů, softwarových chyb nebo rovnou hardwaru. Vypadá to, ale že si chtějí napravit reputaci, nedávno ohlásili delší podporu aktualizací pro své telefony, nyní vytvořili společně s komunitou velký seznam novinek, které chtějí provést v budoucnu. Seznam je to opravdu velký a bude hodně zajímavé sledovat, jestli se jím vše splnit.

Seznam novinek a změn, které chystá OnePlus

Začínáme u fotoaparátů, kdy se slíbila lepší podpora pro aplikace třetích stran u OnePlus 3 a 3T. A to již v další aktualizaci. Optimalizace editování v galerii se chystá během následujících měsíců. Oprava a optimalizace panoramat bude ke konci roku 2018 a také by se mělo opravit to, že telefony OnePlus některé snímky promění v “olejovou malbu”. Oprava je v testování a brzy vyjde.

OnePlus chysta novinky nejen pro OnePlus 6

Další velkou části, kde se chce OnePlus zlepšit, je uživatelská podpora. Chystají animovaná videa, jak na telefonech zprovoznit různé funkce, lepší přehled o tom, kolik bude stát oprava telefonu. (Cena jednotlivých součástek byla zveřejněna, můžete se podívat ZDE). Dále se vylepšila a má i nadále vylepšovat komunitní aplikace. Redukuje se také čas potřebný k opravě zařízení, v Evropě až o 30 procent. Výpisy z oprav už nemají být tak složité a technické. Tvoří také novou aplikaci pro diagnostiku. Dostupná bude brzy.

Další částí je Oxygen OS, podle OnePlus přijde Android P ještě v roce 2018 pro OnePlus 5 i OnePlus 5T. Na OnePlus 6 o něco dříve. Zjednodušení Alert slideru přijde i na starší telefony. Dále si půjde vybrat sekundární barvu systému z mnohem většího počtu barev, a nejen z několika předpřipravených. Podporuje se Camera2 API, opravy se chystají v následujících aktualizacích. Jedna z posledních novinek bude možnost vybrat si specifickou SIM kartu pro volání ke specifickým skupinám lidí, které si navolíte.

OnePlus 6

OnePlus 6

1.0
  • Displej 6,3", AMOLED, 2280 x 1080 px
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 8 GB RAM
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3 300 mAh
  • Cena od 13 294 Kč

Jak se vám novinky a změny, které chystá OnePlus líbí?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)