OnePlus 5T s trendy displejem oficiálně představen. Jak je na tom cena?

telefon oneplus 5t

Nový telefon OnePlus 5T byl kvůli problémům s embargem v sousedním Německu ukázán v plné parádě včetně všech detailů už minulý týden. Víme všechno podstatné, až na samotnou cenu. Dnešní oficiální představení OnePlus 5T už je tak jen na doplnění posledních detailů.

Telefon OnePlus 5T stojí stejné peníze jako OnePlus 5

Článek o OnePlus 5T je momentálně doplněn o všechny důležité informace o tomto novém telefonu. Takže nyní ho představíme už jen ve zkratce. Opět jde o mobil, který se specifikacemi může rovnat s vlajkovými modely. Hlavní novinka OnePlus 5T je moderní trendy displej s poměrem stran 18:9 a velikostí 6,01 palce. Ten má rozlišení 2160 x 1080 pixelů a stále se jedná o AMOLED displej. Díky displeji s minimálními rámečky se také musela přemístit čtečka otisků prstů na záda telefonu. Ovládací tlačítka Androidu už jsou nyní pouze softwarová.

Další novinky nejsou moc povzbudivé. Duální fotoaparát zůstává, ale sekundární fotoaparát se mění. Už nenabídne 2x optický zoom, ale místo toho se zaměřuje na fotografie ve špatných světelných podmínkách. Má 20 MPx a světelnost f/1,7.  Nepotěší ani informace ohledně toho, že z krabice poběží Android 7.1.1. Betaverze Android Oreo přijde v prosinci, stabilní verze Android 8 až na začátku příštího roku.

Cena OnePlus 5T se nemění

Jediná důležitá informace, která odolávala únikům, je cena nového telefonu. Tu jsme se konečně dozvěděli. OnePlus 5T stojí stejně jako OnePlus 5, tedy verze se 6GB RAM a 64GB úložištěm 499 Eur, to je v přepočtu cca 12 800 Kč. Verze s 8GB RAM a 128 GB úložištěm stojí 559 eur, to je v přepočtu cca 14 300 Kč. Prodávat se začíná 21. listopadu, a to včetně Evropy a České republiky.

Jak se vám líbí telefon OnePlus 5T?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)