Nejzajímavější Android novinky. TOP témata týdne – e-mail zákon a pomsta Samsungu

android novinky cover

Jako každý víkend jsme zpět s pravidelným přehledem toho NEJ. Dnes nahlédneme do interního dokumentu Applu, seznámíme se s prapodivným zákonem z Francie nebo doporučíme ty nejlepší závodní hry, co si na svém telefonu můžete zahrát. Je toho ale mnohem víc. Přinášíme vám ty nejzajímavější Android novinky za poslední týden pohromadě v jednom článku. Můžete se těšit na:

Samsung Galaxy NX - real racing 3

Apple se bojí Androidu

To, co vám nikdo ze zaměstnanců společnosti s nakousnutým jablkem ve znaku nepoví, se objevilo v interním dokumentu. Obchodní oddělení zpracovalo analýzu, kde vyhodnocuje možný dopad stále se zlepšujících telefonů s Androidem na prodeje iPhonů. Samozřejmě, že takový dokument neměl skončit na očích veřejnosti. Jak se tedy dostal ven? Může za to nikdy nekončící patentová válka. Použit byl během křížového výslechu senior viceprezidenta Phila Schillera. Za co Apple kritizuje operátory a proč změnil reklamní agenturu? To zjistíte v článku Karla Kiliána.

Android novinky - Apple

Nejlepší závodní hry na jednom místě

Naši (nejen) herní redaktoři přišli v týdnu s tématickým článkem sdružujícím ty nejlepší závodní hry, co si můžete na Androidu zahrát. Z výběru zmiňme třeba uctívaný Real Racing 3 nebo Need for Speed. Je toho ale více. Všechno podstatné najdete v článku Jirky Pernici. V komentářích nám dejte vědět, jak se vám nápad líbí a zda bychom s přehledy těch nejlepších her v daném žánru měli pokračovat. A nezapomeňte, že v pátek vyšla kultovní Pařba na víkend.

Android novinky - hry

Pracovní e-mail po 18. hodině? Ve Francii zakázáno

Tak tenhle zákon možná porušujete každý den. Tedy porušovali byste jej, kdybyste žili v zemi galského kohouta – Francii. Nový zákon totiž stanovil, že jakákoliv pracovní e-mailová komunikace, jež se odehraje po šesté večerní, je v rozporu se zákonem. Absurdní? Pokud jste někdy ve Francii byli, jistě mi dáte za pravdu, že tamní pracovní týden je kratší než ten náš. Kde jinde by se tedy mohl zrodit nápad podobný tomuto. Jak na to reaguje veřejnost si přečtěte v článku Honzy Dolejše. Kdo už balí kufry jistě ocení přehled francouzských sýrů, bez jehož nastudování neprojdete ani pasovou kontrolou.

gmail2

Praní Samsungu Galaxy S5 a jeho pomsta

Zkoušky odolnosti se staly populární kratochvílí uživatelů chytrých telefonů. Kdo by se alespoň na chvíli nechtěl stát “crashtesterem” a beztrestně rozmlátit telefon za skoro 20 tisíc. Na nervy ideální. Po světě již existuje spousta klubů, kde za menší poplatek můžete mlátit do staré ledničky. Když se potká kladivo s rukou nepříliš inteligentního člověka a Li-on baterie, může být zaděláno na pořádný průšvih. Pomstu Samsungu Galaxy S5 najdete v článku Davida Zmudy. Po páteční noci občas člověk neví, kde mu hlava stojí, natož že zapomněl telefon v kapse kalhot, co skončily v pračce. Jak taková situace dopadne v případě, že vlastníte Samsung Galaxy S5, zjistíte v článku Davida Myslivečka.

Android novinky Samsung

Duben – hodně recenzovat budem

První měsíce roku jsou spojeny s představováním očekávaných novinek. Po této fázi přichází (námi oblíbená) fáze recenzování, kdy si nové hračky můžeme osahat a přinést jejich hodnocení. V tomto týdnu se nám na webu objevilo hned několik podrobných recenzí, které si zaslouží vaši pozornost. Tak třeba tablet Nvidia TegraNote 7, který zaujme nízkou cenou a vysokým výkonem. Kromě něj i designově mnohem více povedený Sony Xperia Z2 Tablet. Ten je jak jinak než vodotěsný. Kdyby vám to nestačilo, recenze zajímavého Číňana Zopo ZP998 vás snad uspokojí.

Android novinky - recenze

Obsahu se za týden urodilo hodně. Jaké Android novinky zaujaly vás?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)