TOPlist

Nadstavba MIUI 10 dnešním dnem začíná vycházet na 21 Xiaomi telefonů

nadstavba miui 10 xiaomi aktualizace telefony

V červenci tohoto roku jsme mohli vidět první seznam zařízení, která dostanou novou nadstavbu MIUI 10. První vlna aktualizací začala vycházet v září 2018. Dnes se oznámilo, že aktualizace na poslední verzi MIUI začíná vycházet na dalších 21 Xiaomi telefonů. Níže naleznete seznam telefonů.

Nadstavba MIUI 10 se od dnešního dne rozšiřuje na mnohem více Xiaomi telefonů

Nadstavba MIUI 10 se zaměřuje na gesta a úpravy systému, aby byl více kompatibilní s protáhlými displeji, které jsou poslední dva roky v módě. Implementuje se také lepší umělá inteligence u fotoaparátu, přidává se například podpora fotografií s rozmazaným pozadím. A to dokonce i u starších telefonů, které mají „pouze“ jeden fotoaparát. Zajímavá je třeba nová funkce u vyzváněcích tonů, kdy telefonu bude napodobovat přírodní zvuky podle dne a prostředí. Seznam telefonů, které začínají dostávat MIUI 10:

 

Aktualizace se bude postupně uvolňovat od 7. listopadu, nemusíte ji tak dostat rovnou v den vydání. Zároveň se nejedná o finální seznam Xiaomi telefonů s aktualizací na MIUI 10. V budoucnosti se dostane i na další telefony. Aktualizace na MIUI 10 neznamená aktualizaci na Android 9 Pie. Xiaomi nabízí aktualizace nadstavby většinou zvlášť.

Obdrželi jste již na svůj Xiaomi telefon aktualizaci na MIUI 10?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)