Telefon Xiaomi Mi Max: Obrovský 6,4″ displej, Snapdragon 650 a 4000mAh baterie

Xiaomi-Max-1-1

Xiaomi nás koncem dubna navnadilo – již 10. května se dočkáme nového telefonu Xiaomi Mi Max. Nepředstavený model tradičně odhalil své specifikace díky úřadu TENAA. Pojďme se na něj podívat.

Xiaomi Mi Max: Obr se slušným železem

Xiaomi Mi Max nebude útočit na post nejvýkonnějšího smartphonu současnosti. Naopak se bude chtít dostat do segmentu telefonů, kde Xiaomi dosud chybí – mezi obry. Pomoci má obrovský 6,4″ displej. Zbytek parametrů nás rozhodně na zem neposadí, špatně na tom ale rozhodně také nejsou.

Specifikace:

  • displej: 6,4″, Full HD rozlišení
  • procesor: Snapdragon 650
  • paměť: 2/3 GB RAM, 16/32 GB vnitřní
  • baterie: 4000 mAh
  • fotoaparát: 16MPx zadní, 5MPx přední
  • OS: Android 6 MIUI V8
xiaomi-mi-max-tenaa

Dočkáme se českého LTE? To asi těžko

Jsme přesvědčeni, že telefon Xiaomi Mi Max bude mít úspěch. Především tedy na domácím trhu, kde se Xiaomi nesmírně daří. Šanci má rovněž u nás, kde je stále poměrně velké procento zákazníků, kteří by velký displej ocenili. Otazník ale znovu visí nad LTE, které u telefonů Xiaomi postrádá frekvence 800 a 900 MHz, což je velmi důležité.

Jak tomu bude tentokrát? Na to si budeme muset počkat, ale šance jsou velmi malé. Zatím nic nenaznačuje tomu, že by se Xiaomi chtělo v tomto ohledu měnit.

Líbí se vám Xiaomi Mi Max? Oželeli byste plnohodnotné LTE?

Zdroje: androidcentral.comtechnobuffalo.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)