Menu

Motorola X phone může být více zařízení

Novináři milují spekulace. Jsou rádi, když se kolem nějaké technické novinky začnou rojit dohady a všelijaké hypotézy. Mají téma a mohou libovolně vynášet úvahy. A někdy se trefí, někdy ovšem také ne. Na tom však není nic neobvyklého a patří to k práci žurnalisty. Spekulací a úvah kolem očekávaného smartphonu Motorola X phone, který by měl být vlajkovou lodí pro společnost Google, se těch fám objevuje poslední dobou opravdu hodně. Portál Talkandroid přišel nyní se zcela novou hypotézou. Podle novinářů tohoto média nepůjde jen o jeden smartphone, ale prý se bude jednat o celou řadu chytrých telefonů. Google totiž chce pod písmeno X schovat celou sérii výrobků a mít tak jednotící název pro celou skupinu produktů. Podobně jako má Samsung Galaxy a LG Optimus. Další fáma pak hovoří o tom, že toto mysteriózní zařízení nabídne zákazníkům možnost volby nejen u barvy, ale také u paměti a vnitřního úložiště. Myšlenky to jsou jistě zajímavé, ale nakolik jsou informace podložené alespoň nějakým zdrojem z Motoroly, už informace nehovoří.

Motorola_X_Google

Zdroj: Talkandroid

 

Komentáře

martin

martin

16.3.2013 8:35

to by nebylo spatny a vsechny s cistim androidem ani tuk navic jinak by me to nezajimalo ale pokud by se o aktualizace starala motorola tak nevim nevim

Sirtekk

Michal Růžička 0

16.3.2013 10:03

Google už jednu řadu má a tou je Nexus. Proto tedy nějak nerozumím, k čemu by měl mít další, když má jednu úspěšně zavedenou.

paja

paja

16.3.2013 13:02

šak se u nás zatím neprodává oficiálně ani nexus4,tak co furt slibujou!!!!!!

Kolinga

Kolinga

17.3.2013 9:00

Nexus je sice Googlovskej ale vyrábí ho jiné firmy, X phone chce mít google vyrobenej sám sebou, může si přesně kontrolovat výrobu a navíc mu to určitě přinese vyšší zisky než Nexusy.

RSS (komentáře k článku)