Motorola Moto X Style: první pohled na vlajkovou loď s dřevěnými zády

Moto X Style

Lenovo po odkupu americké společnosti Motorola postupně tuto značku začleňuje do svého portfolia. O tom svědčí například, že Motorola má nově spolknout současnou divizi mobilních telefonů Lenovo a také fakt, že na berlínském veletrhu IFA2015 byly na tiskové konferenci Lenova prezentovány nejen produkty s nálepkou Lenovo, ale také zařízení nesoucí logo Motoroly. Mezi ty patří například dlouho očekávané chytré hodinky Moto 360 (2015) na něž jsme vám první pohled již přinesli nebo nové vlajková loď v podobě telefonu Moto X Style o jehož představení jsme vás informovali již dříve a na nějž vám první pohled přinášíme nyní.

Motorola Moto X Style první pohled (IFA 2015)

Motorola Moto X Style první pohled (IFA 2015)

Telefon Motorola Moto X Style využívá velký, 5,7″ QHD (2560 x 1440 px) displej s vysokou jemností obrazu činící 520 ppi (pixelů na palec). Výkon mu dodává šestijádrový chipset Qualcomm Snapdragon 808 s grafikou Adreno 418 podpořený 3 GB operační paměti RAM. Telefon se bude prodávat ve variantách s 16/32/64 GB úložištěm a ve všech případech se uživatel může spolehnout na přítomnost slotu na microSD karty. Hlavní fotoaparát telefonu využívá senzor Sony IMX230 a nabídne snímky o rozlišení až 21 MPx. Přední kamerka má rozlišení 5 MPx a doplňuje ji dokonce i přisvětlovací LED dioda.Telefon nabídne baterii o kapacitě 3000 mAh, rozměry činí 153,9 x 76,2 x 11,1 mm a hmotnost se zastavila na 179 gramech. Telefon Moto X Style si mohou zákazníci na vybraných trzích personalizovat pomocí nástroje Moto Maker – třeba prostřednictvím dřevěného krytu.

Jak se vám Motorola Moto X Style líbí?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)