Jak vyfotit mouchu nebo rychle pořídit kalhoty? Motorola ukazuje funkce v nové reklamě

Motorola Moto Dojo

Motorola dosud nepředstavila své portfolio pro rok 2016 a musíme se tedy spokojit s rodinou Moto X z loňského roku. Že se ale nejedná o špatné přístroje nabízející spoustu užitečných funkcí, se nás Motorola snaží přesvědčit v nové kampani Moto Dojo.

Motorola a její reklamy: Vtipné představení šikovných funkcí

Nová kampaň s názvem Moto Dojo si dala za cíl jediné – představit šikovné funkce mobilních telefonů Motorola X vtipnou formou. Dovolíme si říci, že až netradičně vtipnou, mnohdy i přehnanou. Celkový dojem je ale dobrý – člověka pobaví a zároveň vidí v praxi funkce, které by sice asi použil jinak, ale rozhodně se můžou hodit.

V hlavní roli zde vystupuje telefon Moto X Pure (2015), který se i na dnešní poměry pochlubí výborným designem a hlavně pak několika šikovnými funkcemi. Na videu se setkáme s:

  • Moto Voice: ovládání telefonu hlasem, vyhledávání a další užitečné příkazy.
  • Moto Display: funkce, která zobrazuje notifikace a čas. Lze ji vyvolat i přejetím prstu nad displejem.
  • Moto Actions: ovládání telefonu pomocí gest a pohybů s telefonem.

Moto Dojo: Flash On. Flash Off.

Moto Dojo: Flash On. Flash Off.

Video z aplikace.

Moto Dojo: Break Time

Moto Dojo: Break Time

Video z aplikace.

Moto Dojo: Fly Capture

Moto Dojo: Fly Capture

Video z aplikace.

Moto Dojo: Voice of Fury

Moto Dojo: Voice of Fury

Video z aplikace.

Dostanou se telefony Motorola na český trh?

Reklamy vypadají lákavě, má to všem jeden velký háček – Lenovo v našich končinách zatím oficiálně telefony z rodiny Moto neprodává. Koncem měsíce jsme vás ale informovali o tom, že Lenovo a produkty Moto vstupují oficiálně na slovenský trh. Tak trochu jsme tušili, že je jen otázkou času, kdy taková situace nastane i u nás. A zatím vše směřuje k tomu, že tomu tak opravdu bude – Lenovo nás totiž pozvalo na tiskovou konferenci s hashtagem #HelloLenovoMoto.

Čekáte stejně jako my na produkty Motorola?

Zdroj: androidheadlines.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)