Hodinky Motorola Moto 360 – známe jejich cenu

motorola-moto-360-smartwatch-13-600×337

Na chytré hodinky Motorola Moto 360 čeká značný počet zájemců již nějaký ten pátek. Jejich oficiální představení je s největší pravděpodobností naplánováno na veletrh elektroniky IFA, který se uskuteční začátkem příštího měsíce v Berlíně. Není to tak dávno, co se na veřejnost dostaly specifikace těchto hodinek. Nyní ale na internet unikla také jejich cena. Zajímá vás, kolik za tyto hodinky budete muset zaplatit?

motorola-moto-360-smartwatch-8

První spekulace naznačovaly, že hodinky budou mít velmi vysokou cenu. Jak se ale nyní ukazuje, tak to nebyla zcela pravda. Na internet totiž unikla jejich oficiální cenovka. Hodinky Motorola Moto 360 se krátce objevily na stránkách obchodu BestBuy, kde jim byla přiřazena cenovka 250 dolarů (přibližně 5200 Kč). Oproti dříve spekulované ceně, která se pohybovala na úrovní 7000 Kč a výše, je tato cena daleko více příznivá a lze ji porovnat s konkurenčními LG G Watch či Samsung Gear Live.

Kromě toho obchod BestBuy zveřejnil také některé parametry hodinek. To potvrzuje specifikace, které unikly již dříve z odhalené zadní strany. Více o uniklých specifikacích se můžete dozvědět v tomto článku. Nově se k nim přidává také potvrzení materiálu, ze kterého je vyrobena zadní strana. Ta bohužel není kovová, ale kompletně z plastu. Kovový tak nejspíše zůstane pouze rámeček okolo hodinek.

Zaplatili byste 5200 Kč za hodinky Motorola Moto 360?

Zdroj: Android Central.

Chcete se podívat na nejlepší chytré hodinky na trhu osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)