Monect Portable je nadstandardně vybavenou aplikací pro ovládání PC

monect_portable

Že se na Google Play doslova válí spousta aplikací pro ovládání PC, to je bez debat. Na druhou stranu vysoce konkurenční prostředí nutí vývojáře k tomu, aby do svých aplikací přidávali nějakou “extra” hodnotu.

monect_portable

Za takovou aplikaci lze označit i futuristicky vypadající Monect Portable. Ta nabízí několik různých typů ovládání, které jsou uzpůsobené pro rozličné situace. Máme tu například RaceMode, který vám dovolí ovládat závodní hru na počítači pomocí gyroskopu tak, jako to lze například u Real Racing 3. Režim TouchPad simuluje klasický dotykový trackpad s gesty známý z notebooků od Applu. Dále tu je samozřejmě možnost využití on-screen klávesnice nebo třeba i procházení složek z PC na displeji vašeho přenosného zařízení. Nezapomnělo se ani na čím dál tím rozšířenější mediální funkce a dokonce je tu i cosi, co se nazývá FPS mode – prý můžete ve střílečkách zaměřovat cíle telefonem podobně jako reálnou zbraní. Tedy, jestli se tohohle chytí bulvár, to bude zase nadělení.

unnamed (5)

Appka samozřejmě nefunguje jenom sama o sobě, ke správné funkčnosti musí být na daném počítači nainstalován i hostitelský program – link k jeho stažení naleznete v popisu aplikace.

Video:

Control the PC racing game by your phone! Monect PC Motion Sensing Controller

Control the PC racing game by your phone! Monect PC Motion Sensing Controller

 

PC Remote
PC Remote

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)