Pro autíčkáře: Lidl má ve slevě rychlou nabíječku. Nestojí ani stovku

Lidl nabíječka do auta tronic e-shop

Pokud máte starší, nebo hůře vybavený automobil, může vám chybět klasický USB port na nabíjení vašeho telefonu, hodinek, elektronické cigarety, sluchátek či čehokoliv dalšího. Naštěstí je na trhu mnoho nabíjecích adaptérů, které jednoduše zapojíte do zapalovače.

TRONIC Nabíjecí adaptér pro motorová vozidla na e-shopu Lidl

Jedním z nich je také TRONIC Nabíjecí adaptér pro motorová vozidla s výkonem až 18 W, který nyní nabízí Lidl e-shop ve slevě. Disponuje ochranou proti přetížení a zkratu a jak již bylo řečeno v úvodu, dobijete s ním téměř cokoliv. Nalezneme zde jediný USB-A port s podporou technologie Qualcomm Quick Charge 3.0, kterou podporuje řada Android telefonů.

lidl tronic nabíjecí adaptér do auta

Jen škoda, že se firmě nepodařilo vměstnat do zařízení ještě jeden port, který se může v určitých situacích hodit. Kromě portu se na přední straně nachází bílá LED dioda. Původně byl nabíjecí adaptér TRONIC na e-shopu Lidl za cenu 99 Kč, od konce srpna jej ale můžete zakoupit za 79 Kč.

Cena: 79 Kč

Jakou nabíječku používáte v autě vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)