Kdo vyhrál Samsung Galaxy S4? Napiš nám, proč se ti líbí, a my ti jej dáme!

samsung-samsung-galaxy-s4-soutez-svetandroida

A je to tady! Dva naši čtenáři si již mohou pomalu připravovat místo v kapse, protože jim darujeme Samsung Galaxy S4. Známe totiž výsledky naší soutěže, která trvala skoro celý měsíc červen. Kdo se tedy může těšit na nový nabušený telefon?

Jak jsme soutěžili?

Pravidla soutěže byla velmi snadná. Stačilo na libovolnou sociální síť umístit veřejný příspěvek ve správném tvaru a vyplnit soutěžní formulář. Každý soutěžící mohl vytvořit libovolný počet příspěvků na sociální síti a zaslat více formulářů. S vyšším počtem formulář totiž stoupala také šance na výhru přístroje Samsung Galaxy S4. A nyní to nejdůležitější – v naší databázi se samozřejmě usídlilo spoustu záznamů, výherní však byly pouze dva – 3000. a 5000. v pořadí.

Soutěž odstartovala 3. 6. a byla ukončena 30. 6. 2013.

Znění soutěže a pravidla naleznete zde.

Třeba takto může vypadat váš příspěvek na Google Plus. Nezapomeňte, že musí být veřejný Třeba takto mohl vypadat váš příspěvek na Google Plus.

O co jsme soutěžili?

2× Samsung GALAXY S4 v hodnotě 15 000 Kč 

Samsung Galaxy S4 black

Vyhrajte špičkový smartphone, který před pěti týdny vstoupil na trh jako absolutní jednička. Pokud hledáte přístroj bez kompromisů, Samsung GALAXY S4 je jasnou volbou. Prostorný 5″ displej s Full HD rozlišením nabídne skvělou podívanou a komfort při sledování filmů či hraní her. Kombinace výkonného čtyřjádrového procesoru Snapdragon 600 a 2GB RAM paměti se postará o svižný chod a dostatek výkonu ke všem činnostem. Systém Android povýšil na verzi 4.2 a nabízí spoustu nadstandardních funkcí, které u konkurence nenajdete. Patří mezi ně například Oboustranné snímání, záznam zvuku k fotografii nebo funkce S Health, která vás udrží v kondici. Nechybí ani bezdotykový přenos NFC či baterie s kapacitou 2600mAh, která udrží váš smartphone dlouho při životě. Takový je nový Samsung GALAXY S4.

★ Samsung Galaxy S4 Official Video HD ★

★ Samsung Galaxy S4 Official Video HD ★

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Seznam výherců

Na koho se tedy usmálo štěstí a 5″ monstrum se uhnízdí v jeho kapse? Výherci Samsungu Galaxy S4 jsou:

3000. příspěvek zaslal čtenář:

  • Jan Komiš

Jan Komiš soutěž Svět Androida

5000. příspěvek zaslal čtenář

  • Ladislav Středa

Ladislav Středa soutěž Svět Androida

Výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Výherci budou kontaktováni na vyplněný e-mail.

Samsung Galaxy S4 soutěž

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (53)