Menu

Ice Cream Sandwich už je mezi výrobci

Rohan Shravan, CEO společnosti Notion Ink, známé především díky svému tabletu Adam, na firemním blogu svým způsobem potvrdil, že nejnovější verze Androida “Ice Cream Sandwich” se na světě ukáže už v říjnu, což mimo jiné řekl i Eric Schmidt, a v listopadu dostane Adam svůj update. Rohan Shravan také naznačil, že jako první update dostanou zařízení s procesory OMAP a následovat bude Tegra 2. Kolegové ze serveru Phone Arena navíc dostali vyjádření Rohana Shravana k updatu, ve kterém se zmiňuje, že mezi výrobci už je ranný build nové verze. Mimochodem Rohan Shravan byl také ten, kdo téměř před rokem mezi prvními “oznámil” vydání Gingerbreadu a nemýlil se. Je-li tato historie ukazatelem, pak se na nový Ice Cream Sandwich můžeme těšit už velmi brzy.

[Zdroj: Notion Ink blog, Phone Arena]

 

Komentáře

Cryingfreeman

Milan Menšík 0

19.9.2011 20:58

Rohanovi by som neveril ani nos medzi očami, na začiatku roka pred uvedením XOOMu sľuboval Honeycomb na Adam bez toho aby mal nejaké záruky. Dva mesiace teraz nedopovedal zákaznikom na dotazy o tom kedy teda príde Honeycomb a snaží sa takto naštvaných zákaznikov uchlacholiť. Rohan s Googlom nemá kontakty ani oficiálnu ich podporu(Adam vyšiel bez google aplikácií ako činské tablety), určite nemá žiadnu verziu ICS a informácie ťaha len zo známych špekulácií.

Tomas

Tomas

19.9.2011 22:40

To bude tím, že HC nikdy nebyl opensource a ICS bude. Celkem by to pak odpovídalo postavení Notion INK

LSI

LSI

20.9.2011 8:24

Mezi výrobci možná, ale u LG ještě dlouho nebude, když každý může vidět “rychlost” jejich aktualizací…..

Cryingfreeman

Milan Menšík 0

20.9.2011 9:12

Tomas : To samozrejme, že není open source, preto ho ani Notion Ink nemôže mať. Ale ani 2.x nemalo licencovaný od google s google aplikáciami. O ICS sa Rohan dočítal z oznámenia Schmidta a teraz sa znovu tvári ako keby mal nejaké kontakty z Googlom ale iba povedal čo sa predpokladá. Keď vyjdú zdrojáky k ICS tak ho síce nasadí ale až tak 2-3 mesiace po uvoľnení a asi zase bez google licencie.

RSS (komentáře k článku)