Hrajte o nový Samsung GALAXY Note 10.1

GALAXY Note 10.1 Product Image (4)

Komerční článek

Pro všechny fanoušky značky Samsung je tu jedinečná příležitost získat nový tablet Samsung GALAXY Note 10.1 mezi prvními v České republice a na Slovensku. Stačí se zapojit do soutěže a možná jej získáte právě vy.

Při navrhování Samsung GALAXY Note 10.1 byl kladen důraz na funkčnost a preciznost, na kterou jste zvyklí při používání tužky a papíru. Jeho dokonale čitelný displej o velikosti 10.1 palců poskytne nekonečné možnosti využití vašich kreativních schopností, práci s nejběžněji používanými formáty dokumentů a jak už sám název napovídá, umožňuje psaní poznámek a komentářů jednoduše přímo k obrázkům, dokumentům nebo stránkám prezentace.

GALAXY Note 10.1 Product Image (4)

Prostřednictvím nejnovějších technologií a funkcí poznáte, že studium nebo vytváření poznámek nebylo nikdy jednodušší. Zároveň vám pomůže skloubit práci se zábavou. Displej totiž umožňuje využívat dvě různé aplikace současně, protože je dostatečně velký a vybavený funkcí Multidisplej. Při psaní poznámek či kreslení s aplikací S Poznámka si současně na druhé polovině obrazovky můžete prohlížet webové stránky nebo videa. Navíc je možné vyfotit snímek, vložit ho na jednu část obrazovky a na druhé si k němu napsat poznámky. Tato funkce je užitečná nejen při tvůrčí práci, ale také při studiu. Samsung GALAXY Note 10.1 otevírá novou dimenzi způsobu vlastní tvorby. Práce s ním vás bude bavit a zároveň se zvýší i vaše produktivita.

Samsung dává těsně po uvedení tabletu na náš trh šanci každému, kdo jej chce získat. Stačí navštívit Facebook fanpage Samsung Česko a Slovensko a správně odpovědět na soutěžní otázku. Jméno výherce bude zveřejněno 17. září.

Tak neváhejte a zapojte se!

Více informací naleznete zde: https://www.facebook.com/samsungczsk/app_275836795849152.

GALAXY Note 10.1 Product Image_Main White

Komerční článek

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)