Menu

Hra Final Fantasy 2 je zdarma až do 14. února

Final Fantasy 2 – náhleďák
Hra Final Fantasy 2 je zdarma až do 14. února
Ohodnoťte článek

K oslavě výročí aplikace Final Fantasy Portal se studio Square Enix rozhodlo uvolnit jeden ze svých titulů oblíbené série naprosto zdarma, a to pro kteréhokoli hráče. Ovšem nehledejte hru bez cenovky v Obchodě Play. Tak jednoduché to nebude.

Pokud byste si chtěli na svém Androidu hru Final Fantasy 2 zahrát, budete muset nejprve stáhnout zmíněnou aplikaci Final Fantasy Portal. Teprve v ní získáte svou kopii hry zdarma. A do aplikace budete muset vstoupit i v případě, že si budete hru chtít zahrát. Právě v ní totiž najdete spouštěcí ikonku. Hru můžete stahovat již od 5. února, přičemž poslední den akce je 14. února. Pár dní nám tedy ještě zbývá.

The app was not found in the store. :-(

Final Fantasy 2 hra

Hra Final Fantasy 2 byla poprvé vydána v roce 1987 a v průběhu let zažila ještě obrovské množství vydání svých různých portů na různá zařízení. Hru jste tedy mohli hrát v podstatě na jakékoli herní mašině. Právě druhý díl této věhlasné herní série byl pro vyvíjející studio Square Enix tak klíčový. Díky jeho úspěchu mohl vzniknout také velmi oblíbený třetí díl a po něm další a další. Až do roku 1997, kdy přišel sedmý díl. Díl, který pobláznil celý svět.

Zdroj: AA.

Komentáře

xXanonymousXx

xXanonymousXx

z aplikace
9.2.2016 17:39

Je to super retro hra. A teď ješťe k tomu zadara.

Jakub Spacil

Jakub Spacil

z aplikace
9.2.2016 17:49

jdu okamžitě stahovat ;) a mimochodem mohl bych se zeptat zda li bude nová pařba na víkend moc se o tyto články z her zajímám děkuji :)

kubahronik

kubahronik

z aplikace
9.2.2016 19:55

jen takový detail, v 1994 vyšla FF VI, FF VII vyšla až v 1997. Akorát teď nevím ve kterém z těch dvou údajů jste se přepsali, protože obě hry mi přijdou skvělé :-)

kubahronik

kubahronik

z aplikace
9.2.2016 20:02

Jinak, děkuji, tohle je hodně zajímavý tip a ještě mimo téma bych se chtěl zeptat redakce, že v neděli jsem jim posílal amatérskou recenzi na info@svetandroida.cz a ještě mi nebylo odepsáno, tak jestli to je proto, že tento e-mail už není funkční, nebo vám ta recenze přišla tak špatná že nestojí ani za odpověď?

Fish

Fish

9.2.2016 20:30

Hmm v době vydání původní hry neobsahovala Inapy a špehovací oprávnění…. Osobně tohle si ujít určitě nechám

RSS (komentáře k článku)