Hodinky Motorola Moto 360 mají menší baterii, než uvádí výrobce

motorola hlavni

Na představení chytrých hodinek Motorola Moto 360 čekal celý svět – měly přinést na trh chytrého příslušenství hodinky s krásným designem, což se povedlo. Již první testy ale objevily hlavní slabinu – nízkou výdrž na jedno nabití. Nepomohl tomu ani server iFixit, který se rozhodl hodinky Motorola Moto 360 rozebrat do posledního šroubu a podívat se na “železo” uvnitř. Zde přichází menší zklamání – v útrobách hodinek Motorola Moto 360 byla nalezena baterie s kapacitou 300 mAh, což je o 20 mAh méně, než udává výrobce.

Motorola Moto 360 baterie

motorola moto 360 battery

Motorola celkem rychle na toto zjištění reagovala a ujišťuje nás, že je to v pořádku. Udávaná kapacita na baterce totiž značí minimální kapacitu, podle Motoroly je ovšem běžná kapacita této baterie právě zmiňovaných 320 mAh. Byli jsme navíc ujištěni, že Motorola zjedná nápravu, aby k podobným situacím nedocházelo. Otázkou zůstává, proč se podobná nedorozumění s kapacitou baterie neděje také u konkurence.

Jsme zvědavi, jak dopadnou hodinky Motorola Moto 360 v našem testování a jak dlouho na jedno nabití vydrží. Do redakce by měly dorazit již brzy.

zdroj: arstechnica.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)