Fotoaplikace Prisma zpeněží svou technologii AI

Fotoaplikace Prisma je populární aplikace, která pomocí různých filtrů dokáže přetvářet fotografie k nepoznání.

Fotoaplikace Prisma je populární “fotomrvítko”, které pomocí různých filtrů dokáže přetvářet fotografie k nepoznání. Může například fotografii přetvořit tak, že vypadá jako malovaný obraz. Nyní svou technologii AI (umělé inteligence) chystá zpeněžit.

Fotoaplikace Prisma se objeví i u konkurence

Fotoaplikaci Prisma se poslední dobou nedostává tolik popularity, jak tomu bylo v roce 2016. Neznamená to však, že by vývojáři chystali aplikaci stáhnout. Chystají se naopak zpeněžit některé technologie umělé inteligence sloužící k rozpoznávání objektů a dalších částí na fotografii.

V budoucnu bychom se tak mohli s některou z technologií aplikace Prisma setkat například v aplikaci fotoaparátu nebo jiných konkurenčních služeb. Neznamená to však to, že by se zpoplatnila samotná Prisma, ta by měla stále pokračovat ve stejném režimu.

prisma-aplikace-fotky-uprava

Aplikaci se doposud se svými 5-10 milióny uživatelů vcelku daří, nicméně uvidíme v roce 2016 zakladatelé společnosti navštívili Facebook a řekli, že jim nezáleží na tom, s jakou společností budou spolupracovat. Důležité pro ně však je, aby tato technologie byla stále používáná. Brzy ji tak třeba uvidíme jako novinku ve Facebook Messengeru.

Prisma Art Effect Photo Editor
Prisma Art Effect Photo Editor

Už jste někdy vyzkoušeli filtry v této aplikaci?

Zdroj: engadget.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek