FBI vydala aplikaci, ve které můžou lidé pomoci s vyšetřováním

FBI Wanted

V Česku máme pořad Na stopě, ve kterém se rozebírají zločiny, u kterých může například pomoci i veřejnost. Podobný televizní program běžel i v USA, kde lidé pomohli FBI dopadnout mnoho zločinců. Doba jde ale stále dopředu, nyní Federální úřad pro vyšetřování vydal aplikaci pro Android.

FBI vám dá „zločince do kapsy“

Jelikož pomoc lidí je stále velmi důležitá. Rozhodla se FBI vydat na Android oficiální aplikaci, ve které se dají najít všichni hledaní zločinci. A to s jejich posledním známým místem výskytu a dalšími důležitými informacemi, které by mohly pomoci s identifikací nebezpečných osob. K dispozici je i tlačítko, které vás telefonicky spojí s místním oddělením FBI, která má případ na starost. U některých zločinců je i odměna za to, pokud informace povedou k chycení zločinců.

FBI Wanted App

FBI Wanted App

Samozřejmě aplikace je určena hlavně pro občany USA, kde se většina hledaných zločinců nachází. Uvádíme ji zde spíše jako zajímavost, protože ne zrovna každý den vychází aplikace od jednoho z největších vyšetřovacích úřadů na světě. Předtím ještě vyšla vzhledově podobná aplikace, která se zaměřuje na ztracené a unesené děti.

FBI Wanted
FBI Wanted

Chtěli byste podobnou aplikaci i od Policie ČR?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)