Menu

Chameleon – ten pravý Launcher pro Váš tablet

Hledáte pro svůj tablet chytrý a velmi přizpůsobivý Launcher s dobře zpracovanými Widgety? Pak by Vás mohl zajímat projekt Chameleon. Tento nový Launcher nabídne velice rozsáhlou možnost přizpůsobení Widgetů a domácích obrazovek. Přidává také jeden zvláštní a užitečný prvek – Chameleon dokáže na základě Wi-Fi sítě, GPS lokace nebo času poznat, kde se právě nacházíte a jakou obrazovku byste využili. Ráno Vám tak například sám zobrazí obrazovku s novou poštou a sociálními sítěmi, večer pak aplikace hudby a videa pro relaxování. Nechybí ani sbírka pěkných Widgetů, mezi kterými nalezneme Facebook, Twitter, Instagram, Google Drive, Gmail nebo třeba hodiny a počasí. Součástí je také menu s aplikacemi a rychlým spuštěním.

Chameleon je možné používat na tabletech s operačním systémem Honeycomb 3.2 a vyšším, které disponují rozlišením displeje alespoň 1280 x 800 pixelů. Launcher zatím není možné do tabletu žádným způsobem nainstalovat, oficiální vydání se totiž plánuje až na září 2012.

Líbí se Vám?

zdroj: kickstarter.com

 

Komentáře

Přema

Přema

19.5.2012 10:39

Oficiální vydání? Ten launcher se nemusí vůbec dostat ven. Až dosáhne na investici 50 000 dolarů, tak si jej lidi budou moci hodit na tablet.

Petr

Petr

19.5.2012 11:12

škoda toho rozlišení…na netu se dají sehnat hodně levné a kvalitní tablety, které tímto minimálním rozlišením nedisponují. Dobrý nápad, ale chtělo by to pokrýt veškerý trh.

mrpedro

mrpedro

19.5.2012 13:11

libi, sice informace stara temer pul roku.
Cekal jsem nejakou moznost k testovani (playstore, prip. Beta…) :(

Plague

Plague

19.5.2012 13:57

Proboha tak snad ten kickstarter někam napíšu ne? Takhle si musím přečíst celý článek abych zjistil že to neexistuje!

RSS (komentáře k článku)