Chameleon – ten pravý Launcher pro Váš tablet

widgets-550×412

Hledáte pro svůj tablet chytrý a velmi přizpůsobivý Launcher s dobře zpracovanými Widgety? Pak by Vás mohl zajímat projekt Chameleon. Tento nový Launcher nabídne velice rozsáhlou možnost přizpůsobení Widgetů a domácích obrazovek. Přidává také jeden zvláštní a užitečný prvek – Chameleon dokáže na základě Wi-Fi sítě, GPS lokace nebo času poznat, kde se právě nacházíte a jakou obrazovku byste využili. Ráno Vám tak například sám zobrazí obrazovku s novou poštou a sociálními sítěmi, večer pak aplikace hudby a videa pro relaxování. Nechybí ani sbírka pěkných Widgetů, mezi kterými nalezneme Facebook, Twitter, Instagram, Google Drive, Gmail nebo třeba hodiny a počasí. Součástí je také menu s aplikacemi a rychlým spuštěním.

Chameleon je možné používat na tabletech s operačním systémem Honeycomb 3.2 a vyšším, které disponují rozlišením displeje alespoň 1280 x 800 pixelů. Launcher zatím není možné do tabletu žádným způsobem nainstalovat, oficiální vydání se totiž plánuje až na září 2012.

Líbí se Vám?

zdroj: kickstarter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)