Pomozte nám najít nejúspěšnější Android aplikace od českých vývojářů

ceske aplikace 2

Chytrý telefon s Androidem by bez patřičných aplikací nebyl ani zdaleka tak chytrý, v jaký ho můžeme proměnit. Obchod Google Play v sobě ukrývá tisíce aplikací nejrůznějšího druhu a jednotliví vývojáři se doslova předhánějí ve vývoji šikovných aplikací, které uživatele zaujmou a stáhnou si je do svého přístroje. Možná byste se sami divili, kolik ukrývá naše země šikovných programátorů. Spousta známých a populárních aplikací je právě dílem zlatých českých ručiček, i když o tom třeba ani nevíte. Pátrali jste se někdy po tom, jaký vývojář stojí za vašimi oblíbenými aplikacemi? Náš portál se rozhodl podpořit české vývojáře a sesbírat tipy na kvalitní a populární aplikace od českých autorů. Ukažme světu, že naši programátoři patří k těm nejlepším.

ceske aplikace 2

Pomozte nám najít nejúspěšnější české Android aplikace

V redakci samozřejmě máme určitý přehled o českých autorech a jejich aplikacích, přesto jsme přesvědčeni, že nejlepší tipy dostaneme od vás čtenářů. Velké procento našich čtenářů tvoří pokročilí uživatelé, kteří se nebojí pátrat dlouhé chvíle po aplikacích, které jim zkrátka sednou. Pomozte nám svými tipy v komentářích objevit kvalitní a populární aplikace od českých autorů.

Jak zaslat tip na českou aplikaci?

  • zašlete nám odkaz na Google Play přímo v komentářích zde pod článkem
  • aplikace musí mít více jak 1 milion stažení
  • aplikace musí pocházet od českého autora či studia

Za veškeré tipy vám předem moc děkujeme – pro lepší přehled v komentářích dbejte prosím na to, aby tipy na české aplikace opravdu splňovaly naše požadavky (více jak jeden milion stažení), jinak budou mazány. Právě vy pomůžete při tvorbě dalších článků, které budou z vašich tipů čerpat.

ceske aplikace

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (48)