Menu

Aplikace YouTube se převléká do nového kabátu

Asi se nenajde nikdo z vás, kdo by neznal server pro sdílení a přehrávání videí – YouTube. Velmi známá je i stejnojmenná mobilní aplikace, která je předinstalovaná ve většině zařízení s Androidem. Pokud YouTube pro Android hojně využíváte, jistě jste si všimli aktualizovaného vzhledu, jenž mění umístění základních ovládacích prvků aplikace. K této aktualizaci dochází (postupně) dnes, a to bez nutnosti aktualizace stávající aplikace. Vysouvací nabídku, která původně sídlila v levé části obrazovky, nahradily 3 základní záložky – Domovská stránka, Odběry a Účet. Ty lze nyní nalézt hned na úvodní obrazovce po spuštění YouTube. V těchto záložkách rovněž došlo k lehčím změnám rozmístění videí a informací o odebíraných kanálech. Tento update je šířený postupně, proto se může stát, že i v současné době bude mít vaše YouTube aplikace starší UI. Stačí pouze vyčkat, než se k vám nová podoba aplikace YouTube dostane.

Nový vzhled aplikace YouTube

Zdroj: Androidpolice.com

 

Komentáře

Geisselreiter Lukáš

z aplikace
23.7.2015 22:19

Je to strašný kvůli odběrům teď musím furt překlikávat a je to celý takový nepřehledný.

Radimkozak

Worepix 0

z aplikace
23.7.2015 23:07

Mně také vyhovovalo spíše dřívější umístění odebíraných kanálu

Shadey

Shadey

z aplikace
24.7.2015 0:12

Když jsem to dnes ráno otevřel, vcelku mě to překvapilo a i přesto, že většinou mám designové změny rád, zde to jde na úkor praktičnosti a upřímně, dřívější sestavení v tomto vedlo… Nejspíše opět jen o zvyku, ale zde jednoduchost pouze ztížila užívání, bohužel.

Matěj

Matěj

24.7.2015 2:52

Také se mi více líbilo to předešlé umístění odebíraných kanálů. Už po několikátý se snažím vysunout postranní lištu :/

Mangekyou

Mangekyou

24.7.2015 7:00

Jelikoz mi app nejede(uz jsem to zde probiral)pouzivam zalozku v internetoven prohlizeci a dost jsem se divil ze i zde byla provedena zmena vzhledu.me osibne tento novy styl az tak nevadi,sice jsem byl prvnich 5min. zmateny ale vse je o zvyku.

Tomas

Tomas

24.7.2015 8:20

jj, kdyz se Google snazi sjednotit ovladani vsech aplikaci, tak proc to tu neudelat jinak, ze!!! :) (stejne jako G+)

Tomas

Tomas

24.7.2015 8:33

a nechapu proc nahledy nejsou v Mé odběry stejne velké jak Domů…jako jeden nahled na stranku je trocha hodne malo (ale to uz bylo i ve stare verzi)

Mato

Mato

24.7.2015 8:36

Radsej by mohli vratit prehravanie na pozadi, toto mi velmi chyba….

Helium

Helium

24.7.2015 11:49

Je to katastrofa, Google prasí letos jednu věc za druhou.
1.) pokud chci po 20ti přehrátých videích (nebo po 20ti vyhládáváních) na hlavní stránku, tak musím dvacetkrát (!!!) kliknout na zpět. To je vážně na zblbnutí…
2.) pokud si chci přehrát něco z historie, nejde to jinak než z hlavní stránky. Nedejbože pokud jsme už přehrával víc obsahu (viz bod 1)
3.) odstraněním bočního menu které šlo vyvolat z jakékoliv obrazovky se dalo dostat vždy na hlavní stránku a nebo do odběrů, teď je jediná možnost bod 1.) Hrůza hrůz.

Compumegahyperglobalnet

Compumegahyperglobalnet

24.7.2015 13:51

Helium: To je divný. Třeba i po sto přehráních shodím přehrávané video do okna a jsem okamžitě na hlavní stránce. Navíc je nyní přístup do historie, odběrů atd. mnohem rychlejší a pohodlnější. Za mě má tahle změna jednoznačně palec nahoru.

JSL

JSL

24.7.2015 16:38

Další rádoby update a novinka a stále chybí jediná věc, díky které by mělo vůbec nějaký smysl tu aplikaci spustit.. Přehrávání na pozadí. Do té doby to bude akorát zbytečná app, aspoň pro mne

Helium

Helium

24.7.2015 19:36

to Compumegahyperglobalnet:
Radši jsem si to znovu vyzkoušel a stále stejné. Verze 10.28.59.
Prostě když dám video vyhledat a pak spustím, tak při shození okna se dostanu na výsledky vyhledávání (tj o jeden krok zpět). Takže pokud jsem hledal 10x tak musím dát 10x zpět abych se dostal na hlavní stránku.
Fakt nechápu proč musel Google odepsat tlačítko menu, zachvíli odepíšou všechny tlačítka abude celej Android na houby.

jeskli11

z aplikace
25.7.2015 8:21

změna jednoznačně k horšímu :/

RSS (komentáře k článku)