Anketa Android roku 2012 vrcholí!

Android-vítěz_mini1

Chcete vyhrát ty nejlepší přístroje letošního roku? Dozvědět se, který telefon a který tablet je ten skutečně nejlepší? Dáme Vám možnost! Díky našemu portálu a našim partnerům bude mít několik našich čtenářů luxusnějšího Ježíška a odnese si nejnadupanější přístroje se systémem Android. Vyhrát může naprosto každý, stačí dát jen hlas těm nejlepším přístrojům se systémem Android a zapojit se tak do naší ankety Android roku 2012!

Anketa Android roku 2012 se koná současně v České republice i na Slovensku od 1. 11. – 30. 11. 2012.
I tvůj hlas může rozhodnout – www.AndroidRoku.cz.

top_small

Co je to Android roku 2012?

Jaký telefon je nejlepší a který si mám koupit? Jedna z nejčastějších otázek, kterou si zákazník před výběrem nového přístroje položí. Naším cílem bylo tedy vytvořit anketu, pomocí které Vy, naši čtenáři, dáte hlas tomu nejlepšímu zařízení, které díky tomu dostane ocenění nejlepší zařízení roku, což pomůže spoustě lidem při budoucím výběru nového androidího miláčka. Za pomoci našich partnerů tak vznikl již druhý ročník ankety Android Roku, který, stejně jako loni, neprobíhá jenom v našich končinách, ale díky spolupráci s portálem MojAndroid.sk i u našich sousedů.

Android roku 2012 v bodech

 • Anketa se bude konat současně v České republice i na Slovensku od 1. 11. – 30. 11. 2012
 • Vyhlášení vítězů bude pro každou zemi individuální
 • Vyhlašují se první tři místa pro každou kategorii
 • Každý odměněný produkt získá certifikát “Android roku 2012”

Android vítěz_mini

Jak se zapojit do hlasování a vyhrát?

Hlasování probíhá na internetových stránkách naší akce  www.AndroidRoku.cz (www.AndroidRoka.sk pro slovenské čtenáře), kde naleznete seznam všech nominovaných přístrojů a možnost hlasovat. To je oproti minulému ročníku značně jednodušší – není již potřeba žádná registrace a Vaše hlasy ztvrdíte pouze v příchozím e-mailu. Pojďme si ve zkratce ukázat, jak jednoduché to je.

Jak na to?

 • Přejít na stránku www.AndroidRoku.cz (www.AndroidRoka.sk pro slovenské čtenáře)
 • Vybrat nejlepší zařízení v jednotlivých kategoriích
 • Vyplnit své jméno, e-mail a město
 • Odeslat hlasy a potvrdit své hlasování v příchozím e-mailu
 • Pozvat co nejvíce svých přátel a zařadit se tak do losování o tablet Nexus 7

logo 20122

Nepojmenovaný 1

Nominované přístroje

Soutěžní hlasy si rozdělí přístroje v pěti kategoriích:

 • TOP Android smartphone pro nejlepší mobilní telefony na trhu
 • Android smartphone pro nejlepší modely střední třídy
 • Kompaktní smartphone pro nejlepší mobilní telefony v cenové relaci cca do 6 000 Kč
 • Android tablet pro ty nejlepší tablety na trhu
 • Android inovace pro nejlepší zařízení s velkou dávkou inovace

Nebojte se, že by nebylo z čeho vybírat. V anketě má šanci vyhrát každý telefon, my pro Vás vybrali ty nejzajímavější na našem trhu, a tak nebude mít nikdo problém si vybrat svůj “TOP model”. Díky našim partnerům Acer, Asus, Prestigio, Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. a  HTC (TCCM Česká republika) si pak několik šťastlivců odnese vítězné modely kategorií nebo rovnou supertablet Nexus 7!

Získá si Váš hlas v kategorii TOP smartphone přerostlý Samsung Galaxy Note II, který disponuje brilantním 5,5palcovým displejem s možností přesného ovládání díky stylusu? Nebo snad již jistá legenda Samsung Galaxy S III, která nabízí špičkovou výbavu a nekompromisní výkon?

 

ssams

A co nabušená dvojice One X a One X+ od tchajwanského výrobce HTC, která se může pyšnit obrovským herním výkonem díky čtyřjádrovému čipu Nvidia Tegra 3 a brilantně  zpracovanou konstrukcí?

 

htcc

Zraky může všem vytřít také jedinečný Asus PadFone, který se svým konceptem spojujícím tablet a telefon odlišuje od konkurence, nabídne však výkon nejlepších smartphonů současnosti.

 

asus

Nepojmenovaný 1

Obrovský souboj se odehraje také v kategorii Android smartphone, kde si dělají zálusk na vítězství například model Samsung Galaxy S III mini s vysokým výkonem a velmi kvalitním displejem jako menší bráška “klasické estrojky” nebo Samsung Galaxy S Advance, který nabídne vysoký výkon, bohatou výbavu a lidovou cenu.

 

sammsung

A co na to konkurence? Společnost HTC vysílá do boje v této kategorii velice výkonné a populární modely One S jakožto druhý model nejnovější řady One s vysokým výkonem a podporou Beats Audia a Desire X, který již od pohledu dokáže nalákat spoustu zákazníků, navíc nabídne vysoký výkon a kvalitní zpracování.

 

httc

Ačkoliv si tradičně největší mediální slávu užívají dražší a výkonnější modely, nejvíce prodejů zaznamenávají přístroje, které patří do kategorie Kompaktní Android. Zde se o vítězství pokusí například modely Prestigio MultiPhone 4040 DUO a Prestigio MultiPhone 4300 DUO. Oba modely nabízí skvělý poměr cena/výkon, navíc se jako jedni z mála mohou pyšnit podporou DualSIM.

 

prest

Nepojmenovaný 1

Vzdorovat jim samozřejmě budou také modely od společnosti Samsung, jmenovitě Galaxy mini II s bohatou datovou konektivitou a vysokou výdrží nebo Galaxy Y Duos s podporou DualSIM.

 

samss

Veliké šance mají však i modely Desire C a One V od společnosti HTC, které se u nás prodávají velice dobře, a nebylo by tedy divu, kdyby obsadily příčky nejvyšší. One V byl představen již v únoru a může se pyšnit velmi originálním designem, Desire C je pak nástupce velmi oblíbeného Wildfiru.

 

htc

Největší souboj se nejspíše odehraje v kategorii tabletů. Zde se do bojů pouští společnost Acer se svými modely Iconia Tab A511 a A700. Model s vyšším číslem nabídne špičkový výkon díky čipu Nvidia Tegra 3 a FullHD displej, čímž se řadí mezi nejlepší modely na trhu. A511 nabídne díky Tegře opět velmi vysoký výkon a pyšní se také velmi vysokou výdrží.

 

acer

Hned tři přístroje si připravila společnost Asus, která vyzkouší, jak jsou její modely Transformer Pad 300, Transformer Pad Infinity TF700 a supertablet Nexus 7 oblíbené. Zatímco Transformer Pad 300 nabízí skvělý poměr cena/výkon, TF700 je pak považován za nejvýkonnější tablet na platformě Android. Oba modely se pak výjimají možností připojení dokovací klávesnice. Skvělý tablet Nexus 7 není potřeba dlouze představovat, nabídne  totiž za málo peněz hodně muziky (možná přímo živé vystoupení hudební kapely).

   • Transformer Pad TF300 více v našem katalogu.
   • Transformer Infinity TF700T více v našem katalogu.
   • Nexus 7 – více v našem katalogu či recenzi.

 

asusu

Nepojmenovaný 1

Pozadu není ani společnost Prestigio se svými modely MultiPad 7.0 Ultra 3370B a MultiPad 9.7 Ultra 5197D. Společnost Prestigio dokáže nabídnout uživateli v obou případech kvalitní tablety, za které není potřeba dávat přiliš mnoho zlaťáků, čímž se stávají na našem trhu velice oblíbenými a žádanými.

prestig

No a tradičně společnost Samsung uštědří soupeřům spoustu přebraných hlasů díky modelům Galaxy Note 10.1 a Galaxy Tab 2 10.1. Největší z rodiny Notů nabídne špičkový výkon a precizní ovládání díky podpoře speciálního stylusu. Galaxy TAB 2 10.1 pak hájí čest slavné rodiny Galaxy TAB, nabídne špičkový výkon a kvalitní zpracování.

samsung

A co si představit pod kategorií Android inovace? Sem jsme zařadili přístroje, které se určitým způsobem liší od mobilních telefonů či tabletů s Androidem. Směle sem tak můžeme zařadit například fotoaparát Samsung Galaxy Camera, který kloubí kvalitní fotoaparát s téměř neomezenými možnostmi systému Android, nebo mobilní telefon Galaxy Beam s projektorem, díky čemuž můžete Váš pokoj proměnit na domácí kino s promítáním na zeď či plátno.

 

sasm

Obrovské šance má nepochybně Asus PadFone, který spojuje tablet a mobilní telefon do jednoho zařízení, díky čemuž máte svá data stále při sobě, ať už používáte mobilní telefon, nebo tablet.

padf

Nepojmenovaný 1

Vyhrát může každý

Ocenění nejlepší Android roku 2012 si sice odnesou androidí přístroje, několik našich čtenářů si ale může obohatit Vánoce a sami se stát majiteli těchto supertelefonů a tabletů.  Vyhrát můžete hned dvakrát. A co je pro to nutné udělat?

To je naprosto jednoduché – stačí hlasovat (první možnost) a pozvat své kamarády a známé pomocí speciálního odkazu (druhá možnost). Ten najdete v účtu na webu www.AndroidRoku.cz, do kterého se přihlásíte pouze odkazem z emailu, jež Vám přijde po odhlasování. Odkaz si dobře schovejte (uložte třeba do oblíbených položek nebo do trezoru), nahrazuje přihlašovací údaje do Vašeho účtu. Díky naší anketě se tak můžete stát majitelem tabletu Nexus 7 nebo některého z vítězných telefonů/tabletů ankety Android Roku 2012. Vítězové kategorií čekají na čtyři náhodně vylosované hlasující a do slosování o dva tablety Nexus 7 jsou pak zařazeni všichni hlasující, kteří pozvali minimálně 5 svých přátel. Neváhejte, hlasujte a pozvěte co nejvíce svých přátel!

vyhraj Nexus 7 v anketě Android roku 2012

Ceny pro hlasující

 • 2x tablet Nexus 7 od společnosti Google
 • 1x nejlepší tablet
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie TOP Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Kompaktní Android

Nexus72

Nepojmenovaný 1

Partneři ankety

logo 20122

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)