TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: koloběžka nebo noční světlo

xiaomi produkty mi tv stick koloběžka

V tomto pravidelném seriálu si ukazujeme zajímavé Xiaomi produkty, které občas zůstávají v pozadí. Tento díl však bude trochu výjimkou, jelikož si troufáme tvrdit, že alespoň jeden produkt bude většina z vás znát. Ať už jde o populární koloběžky nebo Xiaomi Mi TV Stick, který si díky svému skvělému poměru mezi cenou a výkonem získal srdce nejednoho uživatele, přesto je v tomto seriálu musíme zmínit. Nechybí ale třeba ani podložka pod horké nápoje nebo nápadité světlo.

Xiaomi Mi Scooter Essential Lite

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter Essential Lite může být zajímavou alternativou pro ty, kteří nepotřebují vlajkovou Scooter 3 a stačí jim koloběžka na kratší vzdálenosti. Je poháněna 250W elektromotorem a ujede až 20 km na jedno nabití. Maximální rychlost pak činí 20 km/h a kromě jiného zde nalezneme 8,5″ pneumatiky nebo dvojitý brzdový systém. Mimochodem tato koloběžka bývá občas ve slevě u českých e-shopů, kde se dá mnohdy koupit ještě výhodněji než v Číně.

Xiaomi Essential Lite – Electric scooter unboxing, setup and first ride.

Xiaomi Essential Lite - Electric scooter unboxing, setup and first ride.

Cena: 8 400 Kč

Xiaomi Mi TV Stick

Ten, kdo se v Android komunitě alespoň nějakým způsobem pohybuje zřejmě tento produkt zná. Přesto si jej dovolíme do dnešního seznamu zařadit, jelikož se stále setkáváme s lidmi v našem okolí, kteří podobná zařízení neznají. Xiaomi Mi TV Stick je skvělým doplňkem s Android TV, který vám s hloupé (či pomalé) televize udělá chytrou. Pokud si tedy nechcete kupovat novou televizi pouze kvůli tomu, abyste si na ní mohli spustit Netflix nebo YouTube, určitě zvažte nákup tohoto přístroje. Můžete také mrknout na naší recenzi.

Xiaomi Mi TV Stick Review. Is It Any Good?

Xiaomi Mi TV Stick Review. Is It Any Good?

Cena: 960 Kč

Xiaomi 3life Coffee Speed Heater

Skvělá vychytávka pro milovníky kávy, čaje či jakýchkoliv jiných teplých nápojů. Tato podložka vám totiž udrží váš nápoj teplý. Máme zde na výběr mezi 55, 65 a 75 stupni Celsia, takže si sami můžeme vybrat, jak moc má být náš nápoj horký.

Xiaomi 3life Coffee Speed Heater Display Intelligent Temperature Cup.

Xiaomi 3life Coffee Speed Heater Display Intelligent Temperature Cup.

Cena: 380 Kč

Xiaomi Mijia Night Light 2

Xiaomi Mijia Night Light 2 je LED lampa, kterou je možné otáčet o 360 stupňů, máte zde různé nastavení jasu pro večerní i ranní osvětlení. Je vhodná do domácností, třeba na noční stolek, ale třeba i stěnu, na schody, do kuchyně nebo na pracovní stůl.

Xiaomi Mi Motion Activated Night Light 2

Xiaomi Mi Motion Activated Night Light 2

Cena: 300 Kč

Nevybrali jste nic? Zkuste některé starší díly tohoto seriálu:

Jaké ostatní Xiaomi produkty používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)