TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: tablet Mi Pad 5 nebo karty na poker?

xiaomi produkty kamera karty mi pad 5

Xiaomi už dávno není firmou, která by vyráběla jen telefony a tablety (přestože o jednom bude v tomto díle řeč) s výborným poměrem cena/výkon. Stala se z ní gigantická továrna na všechny možné produkty, přičemž určitě některé z nich neznáte. Tentokrát se budeme bavit o výborné kameře Aqara G2H, kterou jsme měli možnost osobně vyzkoušet, strojku na vlasy nebo kartách na poker. Ano, i takové maličkosti Xiaomi vyrábí. Pojďme se na ně tedy společně podívat.

Xiaomi Mi Pad 5

Pokud se o Android scénu alespoň trochu zajímáte, zřejmě vám neuniklo představení nové tabletové řady Xiaomi Mi Pad 5, která nabízí vynikající poměr cena/výkon. Pokud tedy hledáte opravdu dobrý tablet se skvělým displejem, dostatečným výkonem, kvalitními reproduktory nebo precizním zpracováním, mohl by být tento tablet to pravé. V současné době je k zakoupení na Aliexpressu, jelikož globální verze bude k dispozici až někdy v září. K dostání je ve variantě 6/128 GB.

Xiaomi Mi Pad 5 Pro Tablet Review: A Promising Refresh but dragged down by MIUI

Xiaomi Mi Pad 5 Pro Tablet Review: A Promising Refresh but dragged down by MIUI

Cena: 13 000 Kč

Xiaomi Aqara G2H kamera

Kameru Aqara G2H jsme pro vás recenzovali před několika měsíci. Jde o zajímavou, levnou volbu, která však funguje zároveň i jako Zigbee brána, podporuje Apple HomeKit, má dostatečnou kvalitu videa a zvuku a v neposlední řadě také propracovanou aplikaci. Jediné co může zamrzet je fakt, že běží pouze na 2,4GHz Wi-Fi síti. Jinak jde ale o výbornou volbu.

Aqara G2H review – Is this the best HomeKit Secure Video Camera in 2020?

Aqara G2H review - Is this the best HomeKit Secure Video Camera in 2020?

Cena: 1 500 Kč

Xiaomi Mijia Electric Hair Clipper Mi Home Men Hair Cutter

Xiaomi Mijia Electric Hair Clipper Mi Home Men Hair Cutter je strojek, který je vhodný pro střih vlasů. Nabízí keramickou čepel + čepel z nerezové oceli a zastřihuje vlasy bez nepříjemného zasekávání. Samozřejmostí je voděodolnost IPX7, takže můžete vlasy stříhat i mokré. Polohovací hřeben pak nabízí 3 mm / 6 mm, 9 mm / 12 mm a 15 mm / 18 mm. Můžete jej tedy použít i když máte delší vlasy.

XIAOMI ENCHEN BOOST HAIR CLIPPER

XIAOMI ENCHEN BOOST HAIR CLIPPER

Cena: 500 Kč

Xiaomi karty na poker

Pokud potřebujete mít od Xiaomi i hrací žolíkové karty, není problém. Xiaomi playing card poker game jsou plastické karty, které jsou navíc odolné proti vodě a poškození, takže vám vydrží delší dobu než klasické papírové. Jsou navíc za poměrně dobrou cenu.

Trên Tay Bài Tây Xiaomi Mijia Poker: Chất Giấy Đẹp, Mực In Nét

Trên Tay Bài Tây Xiaomi Mijia Poker: Chất Giấy Đẹp, Mực In Nét

Cena: 80 Kč

Které Xiaomi produkty vás zaujaly nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)