Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali: levný kartáček nebo powerbanka

Xiaomi produkty

V pravidelném seriálu vám ukazujeme zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali. Snažíme se vždy vybrat produkty, které nás samotné něčím zaujmou a jen tak na ně nenarazíte. Tento týden je to třeba levný elektrický sonický kartáček, power banka a bezdrátová nabíječka v jednom nebo aroma difuzér.

XIAOMI MIJIA Sonic Electric Toothbrush

Sonický kartáček XIAOMI MIJIA Sonic Electric Toothbrush je levné řešení pro ty, kteří chtějí vyzkoušet elektrické kartáčky. Má samozřejmě IPX7 certifikaci a vydrží až měsíc při běžném používání. Má různé rychlostní režimy a každých 30 sekund se zastaví, abyste věděli, že máte čistit další stranu. Sice není chytrý a své výsledky tak nemůžete monitorovat, jako třeba u Oclean kartáčků, ale na druhou stranu stojí pár korun.

Xiaomi Mijia T100 Smart Electric Toothbrush | Smart?!?

Xiaomi Mijia T100 Smart Electric Toothbrush | Smart?!?

Cena: 240 Kč

Xiaomi Wireless Power bank 30W 10000mAh

Xiaomi Wireless Power Bank 10000mAh Youth Version je power banka a bezdrátová nabíječka v jednom. Buď si ji můžete zabalit na cesty a mít po ruce 10 000 mAh kapacitu pro nabíjení různých zařízení, nebo si ji snadno dáte na noční stolek a díky stojánku ji můžete používat jako bezdrátovou nabíječku. Podporuje 30W drátové i bezdrátové nabíjení a umí nabíjet až tři zařízení najednou (bezdrátově, přes USB-A a přes USB-C).

Xiaomi powerbanka bezdrátová nabíječka

Cena: 1 000 Kč

XIAOMI MIJIA HL Aromatherapy Air Humidifiers Diffuser

XIAOMI MIJIA HL Aromatherapy Air Humidifiers Diffuser je zvlhčovač vzduchu a zároveň aroma difuzér, který je dle našeho názoru skvělým doplňkem do domácnosti, zejména pokud doma trávíte hodně času. Před nějakým časem jsme pro vás testovali podobný přístroj od Vocolinc a nemohli jsme si jej vynachválit.

Xiaomi Mijia Youpin HL Portable USB Mini Air Aromatherapy Diffuser Humidifier : Unboxing & Test

Xiaomi Mijia Youpin HL Portable USB Mini Air Aromatherapy Diffuser Humidifier : Unboxing & Test

Cena: 470 Kč

Xiaomi Mijia Lite Desk Lamp Foldable Student Eyes Protection

Xiaomi Mijia Lite Desk Lamp Foldable Student Eyes Protection je lampička, kterou zapojíte přes USB-C a dáte si ji nad monitor. Ušetříte tak místo na stole a navíc by nemělo být rušivé, pokud koukáte do monitoru. Dá se ovládat buď pomocí dílkového ovladače, nebo přes aplikaci v telefonu. Lze si nastavit jas nebo teplotu barev (2700-6500K).

Xiaomi Mijia Monitor Light/Lamp – Unboxing, Setup & Review 10/10

Xiaomi Mijia Monitor Light/Lamp - Unboxing, Setup & Review 10/10

Cena: 1 000 Kč

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)