TOPlist

Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali: chytrý rýžovar nebo praktické rukavice

xiaomi produkty ryzovar rukavice

V dnešním článku si ukážeme zajímavé Xiaomi produkty, které jste možná neznali. Tento díl vám nabídne třeba chytrý rýžovar, který můžete ovládat pomocí aplikace, skvělou čističku vzduchu Mi Air Purifier 3C, jejíž silnější verzi jsme pro vás dokonce recenzovali nebo třeba praktický odpadkový koš do auta.

Xiaomi Mijia Mini Electric Rice Cooker

XIAOMI MIJIA Mini Electric Rice Cooker je chytrý a kompaktní rýžovar, který dokáže dle popisu uvařit až šest porcí rýže či kaše. Nechybí samozřejmě ani uchování teploty po určitou dobu, povrch pak není přilnavý takže se lépe čistí. Díky aplikaci se navíc můžete inspirovat recepty a přidat si do ní další suroviny. Na přední straně rýžovaru se nachází také displej s tlačítky, pomocí kterých zařízení ovládáte.

Xiaomi Mijia 1.6L Electric Rice Cooker Product Review

Xiaomi Mijia 1.6L  Electric Rice Cooker Product Review

Cena: 1 300 Kč

Xiaomi Mijia Mi Air Purifier 3C

Před nějakým časem jsme pro vás recenzovali čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H, která má o něco vyšší výkon, ale jinak jsou v podstatě totožné. A na co je vůbec taková čistička dobrá? Pokud chcete mít doma opravdu čistý vzduch, nestačí občas vyvětrat nebo vysát. Zdrojem nečistot v domácnostech může být prach z prádla, zápachy, plísně, viry a bakterie, chlupy z koček a psů nebo třeba cigaretový kouř. A právě tyto částice čistička dokáže zlikvidovat.

Mi Air Purifier 3 Review – LIFE CHANGER!

Mi Air Purifier 3 Review - LIFE CHANGER!

Cena: 1 900 Kč

Xiaomi Mijia Warm Windproof Gloves

Xiaomi Mijia Warm Windproof Gloves jsou zajímavým řešením, pokud hledáte rukavice, ve kterých budete moci ovládat svůj telefon či jinou dotykovou obrazovku. Na vnitřní straně mají navíc silikonové proužky, které přispívají k lepšímu uchopení telefonu. V normálních rukavicích totiž telefon dost klouže. Jsou k dispozici ve velikostech M, L a XL. Přímo na Aliexpressu máte napsané rozměry jednotlivých velikostí.

Xiaomi Winter Thermal Waterproof Gloves

Xiaomi Winter Thermal Waterproof Gloves

Cena: 240 Kč

Xiaomi Qualitell PVC Car Trash

Pokud jezdíte často autem, je velká pravděpodobnost že vám (stejně jako nám) hromadí v autě nepořádek. Obaly od pumpového jídla nebo lahve od pití jsou nepřítelem každého, kdo chce mít v autě pořádek. Naštěstí však existuje řešení v podobě Xiaomi Qualitell PVC Car Trash, který si zaháknete za přední sedadlo a můžete jej jednoduše složit.

Hanging Car Trash Can Bin – PowerTiger Car Garbage Cans Bag with Lid & 3 Mesh Storage Pock

Hanging Car Trash Can Bin - PowerTiger Car Garbage Cans Bag with Lid & 3 Mesh Storage Pock

Zdroj: 560 Kč

Jaké Xiaomi produkty jste si vybrali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)