YouTube Music plní přání a zavádí vytoužené novinky

YouTube Music časovač timer rozšíření

Vloni v létě jsme vás informovali o tom, že mobilní aplikace YouTube Music začíná testovat časovač, který je možné použít pro nastavení vypnutí přehrávání po určité době. Praktická funkce, kterou známe například z televizorů či počítačů, se v tuto chvíli dostává k více lidem a na více míst. Doposud byl časovač zahlédnut jen v nové sekci pro podcasty, nově ale míří i do menu k jednotlivým skladbám.

Zatímco u podcastů dostal časovač evidentně prostor i na hlavní kartě vedle tlačítka play/pauza, u jiného obsahu se zatím ukázal v menu, které se otevírá přes tři tečky vpravo nahoře. V nabídce se nově nachází Sleep timer, česky pravděpodobně Časovač či Časovač vypnutí.

YouTube Music časovač timer ukázka menu

Tato funkce je jednou z několika vychytávek, které si v aplikaci přejí mít uživatelé neplacené verze YouTube Music. Vychází to z veřejné ankety, ve které, dle očekávání, jinak zvítězilo přehrávání na pozadí či po zhasnutí displeje. I u této funkce, která je zatím dostupná jen u YouTube Music Premium, snad vývojáři brzy splní slib. V anketě bodovaly také možnosti “lepší doporučování obsahu” a “vylepšení textů skladeb”, na čemž se jistě pracuje průběžně.

Kolikrát už jste usnuli při poslechu YouTube Music?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)