YouTube Music laškuje s časovačem. Najde několik využití

YouTube Music časovač vypnutí timer

Poslouchání hudby při práci nebo těsně před spaním je oblíbená činnost milionů a milionů lidí po celém světě. V případě usínání jde o podobný (zlo)zvyk jako u puštěného televizoru. Mnoho uživatelů přitom nastavuje ve své TV časovač pro automatické vypnutí či přerušení přehrávání po určité době. Někdy proto, aby jim neuniklo moc epizod seriálu, nebo aby obrazovka “neblikala” celou noc. Přesně tuto funkci podle všeho co nevidět dostane i mobilní aplikace YouTube Music.

YouTube
YouTube

Podobně jako spousta dalších konkurentů hudební verze populární multimediální služby konečně umožní uživatelům nastavit automatické vypnutí přehrávání. Z analýzy redakce 9to5Google vychází, že v kódu aplikace se již ukrývá “timer” s několika funkcemi. V prvé řadě nabídne nastavení času, po jehož uplynutí se má přehrávání vypnout. Kromě toho je také zmíněno jedno tlačítko pro přidávání dalších pěti minut k nastavenému času a jedno pro okamžité vypnutí časovače.

Novinka, která zatím nemá datum oficiálního zavedení, může být užitečná hned v několika případech. U zmíněného usínání může pomoci nejen po stránce ovlivňování organismu, ale také při snaze uspořit případná mobilní data. Někteří uživatelé YouTube Music, kteří si pouští hudbu k práci či jiným činnostem, zase mohou časovač využít pro oznamování pauzy.

U jakých příležitostí byste využili časovač?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)