Velký únik: Známe klíčové specifikace řady Xiaomi Pad 6

xiaomi pad 6

Tablety od Xiaomi, ať už je řeč o levném Redmi Padu, či starší řadě Xiaomi Pad 5 zažívají obrovský úspěch a vzhledem k tomu, že se internetem v poslední době šíří hromada úniků týkající se řady Xiaomi Pad 6 je zřejmé, že se nám brzy oficiálně představí.

Tento únik pochází od leakera Digital Chat Station, který se málokdo plete. Na sociální síti Weibo zveřejnil informaci o tom, že se tablety Xiaomi Pad 6 představí v březnu, maximálně v dubnu. Vedle nich by se teoreticky mohl ukázat také náramek Xiaomi Band 8 a telefon Xiaomi 13 Ultra. Základní Xiaomi Pad 6 bude prý disponovat čipsetem Snapdragon 870, varianta Pro má pak dostat buď Snapdragon 8+ Gen1, nebo MediaTek Dimensity 9000. Promluvil také o 2,8/3K displeji s až 144Hz obnovovací frekvencí a podporou Dolby Vision/HDR10+.

xiaomi pad 6

Výdrž má pak dostat na starost hned 10 000mAh baterie s podporou 67W nabíjení a designově se má tablet podobat loňským modelům z řady Xiaomi 12. Tím má leaker zřejmě na mysli moduly fotoaparátů. Otázkou však zůstává cena, která bude v obou případech klíčová.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si tablet od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)