Xiaomi chystá Mi Note se zadním krytem z bambusu, přijde 24. března

xiaomi mi note bambus 11

Na začátku roku představila čínská společnost Xiaomi svůj nový vlajkový model Xiaomi Mi Note a Mi Note Pro. Tento povedený přístroj jsme vám recenzovali v tomto samostatném článku. Nyní to vypadá, že se po vzoru modelu Mi4 dočkáme také speciální edice se zády z bambusu. Xiaomi Mi Note s bambusovým zadním krytem bude dostupný od 24. března na domácím čínském trhu za cenu 370 dolarů (přibližně 9500 Kč). Zadní kryt z bambusu je tenký pouze 0,9 mm a sníží celkovou váhu telefonu o 5 gramů. Navíc je samozřejmostí, že díky dřevěnému materiálu bude každý telefon jedinečný – dřevěný vzor bude totiž pokaždé unikátní.

Xiaomi Mi Note ve speciální verzi

xiaomi mi note bambus xiaomi mi note bambus 3

Hardware se u speciální edice Xiaomi Mi Note nemění, stále tak přístroj nabídne 5,7″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový Snapdragon 801, 3GB RAM paměť a 13MPx fotoaparát. Zatím není jisté, zda se tato edice dostane i mimo čínský trh.

zdroj: en.miui.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)