Xiaomi Mi 9 na nových snímcích: Známe i parametry chystaného telefonu

telefon xiaomi mi 9 design

Xiaomi Mi 9 bude již zanedlouho odhalen. Nasvědčuje tomu i fakt, že úniky se v poslední době značně zvyšují. Dokonce i jeden z ředitelů společnosti byl nedávno zachycen s chystaným telefonem. Na internetu se objevily i nové rendery, které ukazují, jak telefon má vypadat.

Xiaomi Mi 9 no novém renderu. Potvrzují se tři hlavní fotoaparáty

Předchozí Xiaomi Mi 8 (Heuréka) byl oficiálně představen na konci května 2018, tentokrát bychom se novinky měli dočkat o něco dříve. A to již na konci února na veletrhu MWC 2019.  Displej má mít velikost 6,4 palců, půjde o AMOLED panel s FullHD+ rozlišením. Čtečka otisků prstů se objeví již přímo v displeji, jak už jsme mohli vidět u Xiaomi Mi 8 Pro. O výkon se bude starat Snapdragon 855, který doplní 6/8/10 GB paměti RAM. Baterie má mít kapacitu 3 700 mAh. Později v roce 2019 má existovat i verze s podporou 5G sítí.

xiaomi mi 9 render

Na zadní straně se objeví tři fotoaparáty. Původně se spekulovalo, že zadní strana bude mít design podobný Huawei P20 Pro. Podle posledních informací tomu ale tak nebude. Xiaomi Mi 9 se totiž nedávno objevil na fotografii, kde tento telefon držel v ruce jeden z ředitelé Xiaomi. Z nepříliš kvalitní fotografie jsme si ale mohli všimnout uspořádání zadní strany. Podle těchto nových informací upravil Ben Geskin render, který ukázal světu na začátku ledna. Jde tak o nejpřesnější pohled na chystaný Xiaomi Mi 9, který zatím máme.

Všimnout si můžete i menšího výřezu v displeji. Poslední informace říkají, že v něm kromě selfie kamery bude i senzor pro 3D skenování obličeje, proto bude mírně větší než třeba u Essential Phone, OnePlus 6T apod.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tenhle design Xiaomi Mi 9?

Zdroje: pocketnow.com, @VenyaGeskin1

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)