Přijďte si vyzkoušet produkty Xiaomi na Alza Android RoadShow 2015

xiaomi-mi-note-bamboo-edition

Není žádným tajemstvím, že čínská společnost Xiaomi patří mezi vůbec nejlepší výrobce mobilních telefonů na světě. Ani na největší akci roku s názvem Alza Android RoadShow 2015 nemůžou chybět známé telefony se systémem MIUI, k vidění ale budou i další nesmírně zajímavé produkty. Co jsme si pro vás spolu s naším partnerem Xiaomimobile.cz připravili?

oculus

Skleněný klenot Xiaomi Mi Note, stylový Mi 4 a kompaktní Redmi 2

Portfolio čínské společnosti čítá hned několik modelů, v současné době pokrývají důležité části trhu tři modely – Xiaomi Mi Note, Mi 4 a Redmi 2. První zmiňovaný zaujme především krásným designem s kovovým rámečkem a zakřiveným sklem zadní části. Povedený design je doplněn výborným hardwarem v útrobách, jmenujme například čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801, 3GB RAM paměť, 16GB vnitřní úložiště či 13MPx fotoaparát.

xiaomi mi note bambus
Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Recenzi telefonu Mi Note jsme vám přinesli zde.

Nesmírně zajímavým modelem zůstává loňský vlajkový model Xiaomi Mi4, který lze nyní zakoupit na českém trhu s cenou okolo 9 tisíc korun. Kovové zpracování, výborný 5″ displej, čtyřjádrový Snapdragon 801, 3GB RAM paměť a 13MPx fotoaparát řadí tento přístroj stále mezi nejlepší telefony na trhu.

xiaomi-mi4

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Recenzi telefonu Mi4 jsme vám přinesli zde.

Trojici smartphonů čínského výrobce zakončuje Redmi 2, který zaujme především kompaktními rozměry a nižší cenou. 2GB verze přístroje navíc nabízí stále vysoký výkon díky 64bitovému procesoru Qualcomm Snapdragon 410, povedený je také 4,7″ HD displej.

xiaomi redmi 2
Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Recenzi telefonu Redmi 2 jsme vám přinesli zde.

Chybět nebudou ale ani další nesmírně zajímavé produkty, jmenujme například obrovskou chytrou televizi Xiaomi MiTV2, akční kamerku (recenze zde), kvalitní uzavřená sluchátka, čističku vzduchu či 16000mAh power banku, která opakovaně dobije vaše mobilní zařízení. Pro něžné pohlaví je připraven též maskot Mitu z kolekce Xiaomi.

xiaomi mitv 2

Jak se registrovat na akci Alza Android RoadShow 2015?

Jelikož akce Alza Android RoadShow 2015 startuje již zítra, je více než vhodné se včas zaregistrovat. Ušetříte tím nejen vaší peněžence, ale zároveň budete mít jistotu, že se na vás dostane. Prostory akce jsou totiž omezené, a proto s registrací a nákupem vstupenky neváhejte.

oculus

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

oculus

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)