Whistle – chytré příslušenství pro psy

pes

Chytré příslušenství sledující vaši aktivitu již nutně neznamená, že jde pouze o věci pro člověka. Nyní se ke slovu dostává Whistle, což je chytrý obojek pro vašeho psího mazlíčka.

pes2

Tento chytrý obojek zaznamenává aktivitu vašeho psa a vytváří tak pro vás dokonalý přehled o tom, kolik toho váš pes nachodí, naběhá nebo kolik stráví času honěním míčku. Všechna data z chytrého obojku se poté odesílají skrze Bluetooth nebo Wi-Fi do aplikace Whistle, která je volně dostupná na Google Play. Pokud tedy chcete přimět vašeho mazlíčka k pohybu, není nic jednoduššího, než si v aplikaci stanovit cíle a poté sledovat postup, jak se váš pes dostává do formy.

Aplikace také nezapomíná na to, že se svými mazlíčky budete chtít pochlubit, a tak máte možnost sdílet aktivitu na Facebooku nebo Twitteru. Chytrý obojek stojí 129 dolarů, tedy přibližně 2500 Kč. Obojek Whistle je prozatím dostupný pouze v zámoří, ale můžete si jej objednat domů online z oficiálních stránek. Obojku bohužel chybí GPS pro sledování, kde se pes zrovna nachází, což je určitě škoda, ale i tak jde o zajímavé příslušenství. Koupili byste takovýto obojek pro vašeho psího mazlíčka?

The Whistle Activity Monitor For Pets

The Whistle Activity Monitor For Pets

 

Zdroj: whistle

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)