Menu

Vývoj Motoroly X phone se vrátil do rukou původního týmu

Motorola X phone bude skutečně první velkou věcí, která opustí brány Motoroly od spojení s gigantem Google. Kolem tohoto přístroje se točí neuvěřitelné příběhy a zkazky. Jedna věc je však jistá, vedení společnosti Google na tento smartphone zjevně hodně sází. Mluví se o tom, že právě toto zařízení by mělo být zásadní pro další růst systému Android. Podle nejnovějších informací došlo na poli příprav k velmi zajímavým změnám. Vývoj telefonu byl plně v rukou společnosti Google, ta se však rozhodla před další kroky do rukou původního týmu, který pochází přímo z Motoroly. Důvodem prý není skutečnost, že by Google od X phonu ruce pryč, ale neschopnost dosáhnout požadovaných inovací. Pokud si říkáte, odkud všechny tyto informace pocházejí, pak je vypustil do světa čínský analytik Sun Chang Xu. A to není žádné ořezávátko, které píše na web, co slina jazyk přinese. V číně patří k velmi respektovaným osobnostem, takže na jeho zprávě asi něco bude.

 xphone

Zdroj: Phonearena

 

Komentáře

Tuomariel

Daniel Navrátil 0

10.5.2013 7:04

To vše je rozhodně moc zajímavé, ale XPhone zatím nikde, jestli vůbec někdy vyjde. :(

Irun66

Irun66

10.5.2013 7:56

Ups, tady to někdo po sobě nečetl…. Tolik chyb jsem snad ještě tady v jednom článku neviděl. :-(

mfdsf

mfdsf

10.5.2013 9:15

“Důvodem prý není skutečnost, že by Google od X phonu ruce pryč, ale neschopnost dosáhnout požadovaných inovací. ”

Jako softwarovych inovaci?

bla

bla

10.5.2013 11:19

Jako tohle uz je fakt priserny. kdyt sakra staci si clanek po sobe jednou, dvakrat precist a opravit chyby. zabere to 5 minut a pisalek pak nevypada jako totalni osel.

Jakub Komenda

Jakub Komenda

10.5.2013 11:30

Proboha hlavně ať to není žádný plastový bazmek, ale slušná designovka která půjde v konstrukčních šlépějích (těch kvalitativních) Motorol od vzkřísení RAZRu!
Docela se na tenhle Sfoun těším, jako jediný mě stále přemlouvá abych Nexus neprodával a počkal si na něj.

RSS (komentáře k článku)