Vodafone prodává SmartTab 7

VodafoneSmartTab2

Třetí mobilní operátor Vodafone začal včera prodávat svůj první Androidí tablet, který je tak trochu unikát. Uhlopříčka činí 7″, což je pro mnoho lidí přijatelné maximum u tabletu, ovšem má rozlišení jako jeho větší, 10″ bratři, tudíž 1280×800. Tablet má zabudovaný 3G modem, takže budete do něj moci vložit sim kartu a brouzdat po internetu přes datové přenosy operátora, má zadní 5MPx fotoaparát s možností natáčet HD video, přední 2MPx webkamerku. Dále obsahuje GPS, (překvapivě) Wi-Fi a svá data budete moci ukládat na vnitřní úložiště o velikosti 16 GB a v případě, že by Vám ani tohle nestačilo, tak toto úložiště můžete rozšířit ještě o microSD karty. Co ovšem zamrzí je absence jakéhokoli typu HDMI. Celý přístroj je poháněn 1,2GHz dvoujádrovým procesorem Qualcomm MSM 8260, který spolupracuje s grafickým akcelerátorem Adreno 220. Operační paměť RAM činí dostatečný 1 GB. Rozměry tabletu jsou 194 x 120 x 11,4 mm a verze operačního systému je 3.2 Honeycomb, avšak osobně pevně věřím, že bychom se mohli dočkat i novější verze, Ice Cream Sandwich.

A kolik že vlastně za tohoto “drobečka” zaplatíte? Inu, bez dotace od Vodafonu za něj zaplatíte pouhých 7377,- Kč včetně daně. Při objednání do 21.12. navíc operátor slibuje doručení do 23.12.

A tady si můžete tablet prohlédnout přímo na videu:

Vodafone Smart Tab 7 hands-on

Vodafone Smart Tab 7 hands-on

Tak co na něj říkáte? Líbí se Vám, našim čtenářům, toto zařízení? Uvažujete, že byste si o něj Ježíškovi ještě napsali? :-)

AKTUALIZOVÁNO: Pro Vás, naše čtenáře, jsme zjistili, že kapacitní displej tabletu dokáže najednou detekovat až 5 prstů současně.

Tablet si můžete koupit v e-shopu operátora.

Adam Kováč
O Autorovi - Adam Kováč

Student IT, milovník Androida a všeho kolem něj :-) více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)